Oferty pracy

KIEROWNIK ZESPOŁU PROJEKTÓW, INWESTYCJI I REMONTÓW

Centrum Administracji / Zespół Projektów, Inwestycji i Remontów

  • Warszawa
  • CEN/091/08/2016
  • 30 września 2016

Główne zadania:

  • inicjowanie i zapewnienie realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych
  • koordynowanie prac związanych z przygotowywaniem wniosków i planów projektowych oraz innych dokumentów umożliwiających realizację inwestycji, projektów i remontów dotyczących nieruchomości użytkowanych przez Bank
  • koordynowanie i nadzór prac realizowanych przez podmioty zewnętrzne w zakresie zadań inwestycyjnych, projektów oraz remontów
  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z zapisami prawa budowlanego
  • pozyskiwanie dla celów projektowych decyzji i warunków zabudowy, niezbędnych dla realizacji zadań inwestycyjnych, projektów i remontów
  • przygotowywanie dokumentów umożliwiających rozliczenie zadań inwestycyjnych, projektów
    i remontów

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenia w zarządzaniu dużymi projektami, koordynowaniu oraz nadzorowaniu prac projektowych i budowalnych
  • znajomości procesów remontowo-inwestycyjnych oraz budowlanych
  • umiejętności tworzenia harmonogramów dla procesu inwestycyjnego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • czynnego prawo jazdy kat. B, dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • umiejętności pracy pod silną presją czasu przy dużej różnorodności realizowanych zadań
  • dokładności, sumienności, dobrej współpracy z klientami wewnętrznymi oraz pracownikami Banku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń
  • „W nadsyłanych dokumentach (CV i list motywacyjny) prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.).”