Jaworzno , Granitowa 4, lokal użytkowy

Opis

 

                      PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA

z siedzibą w Warszawie ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa

Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości  w Warszawie

ZAMIERZA ZBYĆ
woj. śląskie

 spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego położonego w Jaworznie przy  ul. Granitowa 4  , o powierzchni 83,87  m2,         

Lokal usytuowany na parterze  w południowej części 4 piętrowego budynku  zlokalizowanego na osiedlu mieszkaniowym Leopold Gigant . Budynek zbudowany w technologii wielkiej płyty na początku roku 1990. Położony na gruncie której właścicielem jest Miasto Jaworzno, a użytkownikami wieczystymi Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa i  właściciele wyodrębnionych lokali.  Dojazd ulicami  osiedlowymi Granitową i Bursztynową,, a od centrum miasta ulicą Grunwaldzką .W odległości 500 m  skrzyżowanie głównej drogi tranzytowej z obwodnica miasta. W niewielkiej odległości od lokalu przystanek komunikacji publicznej

 Powierzchnie :

Użytkowa lokalu 83,87 m2, w tym piwnica 10 m² - przyjęta na podstawie zaświadczenia o przydziale  z Międzyzakładowej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Opis 

Wysokość pomieszczeń w lokalu 3,4 m, piwnica 2,5 m  ,  W skład lokalu wchodzi 5 pomieszczeń na parterze o pow. 73,87 m² i pomieszczenie piwniczne o powierzchni 10 m². Do lokalu dwa niezależne wejścia . Okna lokalu drewniane , typowo  biurowe zabezpieczone kratami . Instalacje: wodna,  elektryczna, kanalizacja i centralne ogrzewanie – sieć miejska. Ściany wewnętrzne wykończone tynkiem cementowo-wapiennym, malowane, wewnątrz  stolarka  okienna drewniana, drzwi wewnętrzne płycinowe, drzwi zewnętrzne stalowe typu zabezpieczeniowego. Podłogi w lokalu pokryte gresem, częściowo panelami i wykładzina PCV.  W sanitariatach glazura.

Lokal – spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego , brak księgi wieczystej. 

Księga wieczysta gruntowa KA1J/00030425/5 . Użytkownik  wieczysty- Miedzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz właściciele wyodrębnionych lokali.               

Oczekiwana cena  netto 187 000 ,00 zł PLN Cena do negocjacji ! Zaprzeszamy do złożenia oferty !

Informacje tel.600 900 801 mail: zbigniew.perkowski@pkobp.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

 

 

 

Numer oferty:
Region:
  • śląskie
Powierzchnia: 83,87 m2
Cena: 187.000,00 zł
Źródło:
  • Sprzedaż własna
Rodzaj:
  • lokal użytkowy