[Archiwalny] Komorniki, woj. wielkopolskie - lokal mieszkalny, II licytacja

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Zastępca Marek Jessa na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  16-06-2016r. o godz. 10:00 w    budynku Sądu Rejonowego Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu mającego siedzibę przy ul. Kamiennogórskiej 26 w sali nr 1.08    odbędzie się druga licytacja  lokalu mieszkalnego   stanowiącego:


- lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 121,20 m kw położony w wybudowanym w 2008 roku budynku mieszkalnym dwulokalowym - każdy z lokali zajmuje segment (budynek o dwóch kondygnacjach nadziemnych - parter i piętro, niepodpiwniczony); przedmiotowy lokal zajmuje prawy segment budynku, jest dwupoziomowy i składa się z następujących pomieszczeń: na parterze - przedsionek, komunikacja, kuchnia, salon z wyjściem na ogród, WC, kotłownia, garaż (jednostanowiskowy o pow. 16,40 m kw), na piętrze - komunikacja, 3 pokoje, 2 łazienki, garderoba; do lokalu przynależy udział wynoszący 1376/2752 części w nieruchomości wspólnej (prawie własności gruntu oraz części wspólnych budynku. Budynek zawierający lokal położony jest na terenie powstającego w przeciągu ostatnich lat osiedla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz niskiej zabudowy wielorodzinnej; dojazd zapewnia ul. Młyńska, będąca droga utwardzoną asfaltem, urządzoną (oświetlenie, utwardzone pobocze) o przeciętnym natężeniu ruchu; w zasięgu mieszczą się punkty handlowo-usługowe oraz administracji publicznej, położonego: Komorniki, ul. Młyńska.


Suma     oszacowania    wynosi    554 300,00 zł,   zaś   cena   wywołania   jest   równa    2/3     sumy oszacowania i wynosi     369 533,33zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 55 430,00zł w gotówce lub książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu, stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

 

Więcej informacji na stronie : http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/296441

 

Numer oferty: L/29/N/05/16
Region:
  • wielkopolskie
Cena: 369.533,33 zł
Źródło:
  • Licytacja komornicza
Rodzaj:
  • Mieszkanie