[Archiwalny] Kurzętnik woj. warmińsko-mazurskie, budynek mieszkalny, II licytacja

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Iławie Marcin Milcarek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 11-12-2013r. o godz. 09:30 w budynku Sądu Rejonowego w Iławie Wydział Zamiejscowy w Nowym Mieście Lubawskim mającego siedzibę przy Grunwaldzka 28 odbędzie się druga licytacja nieruchomości  położonej: 13-306 Kurzętnik, Olbetowska , dla której Sąd Rejonowy w Iławie IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Nowym Mieście Lubawskim prowadzi księgę wieczystą.

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa, działka nr 1350 o pow. 0,07 ha, zgodnie z wypisem z rejestru gruntów Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim stanowiąca tereny mieszkaniowe. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka gruntu ma kształt zbliżony do prostokąta, płaską powierzchnię z niewielkim spadkiem w kierunku południowo-zachodnim i jest ogrodzona płotem z siatki stalowej zawieszonej na metalowych słupkach na betonowej podmurówce. Brama wjazdowa i furtka wykonane są z elementów metalowych.

-    budynek mieszkalny jest obiektem wolnostojącym, parterowym z nadbudowanym poddaszem, podpiwniczonym. Fundamenty to beton żwirowy i zbrojenie, ściany nadziemia gazobeton i cegła, stropy żelbetowe. Dach wielospadowy konstrukcji drewnianej pokryty papą na odeskowaniu. Do wykonania pozostaje pokrycie blachodachówką. Brak jest rynien dachowych i rur spustowych. Podłogi płyty podłogowe, panele podłogowe, parkiet i płytki ceramiczne w łazience, na nadbudowanym poddaszu szlichta betonowa. Ściany tynk cementowo - wapienny, płytki ceramiczne, farba emulsyjna, klepka boazeryjna, na poddaszu surowe pustaki. Stolarka okienna PCV, zaś w piwnicy drewniana, drzwiowa drewniana. Instalacje: elektryczna oświetleniowa i siły, wodociągowa z sieci gminnej, kanalizacja, c.o. z piecem uniwersalnym a na poddaszu ogrzewanie podłogowe w aneksie kuchennym. Pow. zabudowy 122m2, pow. użytkowa na parterze 110m2, na nadbudowanym poddaszu 104m2 - zaawansowanie prac określono na 60%. Na pow. użytkową składają się w piwnicy pokój, kuchnia, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze. Parter 3 pokoje, kuchnia ze spiżarką łazienka z wc i przedpokój. Na poddaszu salon, aneks kuchenny, 2 pokoje, łazienka, przedpokój i komunikacja.

-      budynek gospodarczy jest obiektem wolnostojącym konstrukcji drewnianej z dachem dwuspadowym i ścianami osłonowymi z płyt drewnopodobnych, posadzka betonowa. Instalacja elektryczna

Suma oszacowania wynosi 312 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 208 000,00 zł.    Licytant    przystępujący    do    przetargu    powinien    złożyć    rękojmię   w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania,    to     jest 31 200,00 zł   do dnia poprzedzającego termin licytacji. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

 

Podstawa: obwieszczenie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Iławie Marcin Milcarek Kancelaria Komornicza ul. Daszyńskiego 5, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie tel. 56 4742249 e-mail: nowe.miasto@komomik.plwww.nowemiastolubawskie.komomik.pl

 

 

Numer oferty: L/59/N/11/13
Region:
  • warmińsko-mazurskie
Cena: 208.000,00 zł
Źródło:
  • Licytacja komornicza
Rodzaj:
  • Dom
  • Działka