[Archiwalny] Lokale usługowe w Gorzowie Wielkopolskim

Opis

Przedstawiamy ofertę wynajmu lub sprzedaży bardzo eleganckie lokale w centrum miasta.

Lokale położone w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Borowskiego. Obok znajduje się duży, wysokiej klasy hotel, urząd wojewódzki, poczta główna, kilka filii znanych banków, lokale gastronomiczne, dyskoteka, restauracje, różne biura, sklepy, hurtownia fryzjerska, wypożyczalnia sukien ślubnych. Ze względu na otoczenie panuje w tym miejscu bardzo wzmożony ruch, co podkreśla szczególną i atrakcyjną lokalizację mojej nieruchomości. Mieści się ona w stylowej, charakterystycznej kamienicy.

LOKAL nr 1

Lokal ma powierzchnię 100m2 i pierwotnie był przeznaczony na centrum fryzjersko - kosmetyczne i SPA. W lokalu tym jednak, ze względu na swe atrakcyjne położenie może być zarówno sklep, kancelaria, apteka, pub, kawiarnia, butik, cukiernia czy różnego rodzaju biura, a nawet bank, czy punkt obsługi telefonii komórkowej. Lokal posiada 5 pokoi, w tym 3 łazienki i 2 toalety. Każde pomieszczenie jest duże, przestronne i nasłonecznione dzięki dużym oknom i witrynom. Podłogę pokrywają oryginalne panele PERGO o najwyższej klasie ścieralności stosowanej w lokalach użyteczności publicznej, odpowiednio bardzo starannie wygłuszone i wytłumione. Lokal został pod każdym względem i w najdrobniejszych szczegółach zaprojektowany przez zespół dekoratorów wnętrz. Meble i elementy wykończeniowe są pieczołowicie wykonane na wymiar pod potrzeby tego lokalu. Wszystkie drzwi wewnętrzne są stylowe i zabytkowe, bo mają blisko 100 lat i dodają odpowiedniego, specyficznego uroku całemu wnętrzu. Całość tworzy bardzo oryginalny klimat i piękny wystrój oraz podkreśla bardzo wysoki standard wykończenia i wyposażenia.

LOKAL nr 2

Drugi lokal ma 50m2 i składa się z dwóch dużych, przestronnych pomieszczeń połączonych ze sobą szerokim, salonowym przejściem. W lokalu tym jest również łazienka i WC. Cały lokal jest wykończony w bardzo wysokim standardzie przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Wnętrze, podobnie jak w pierwszym lokalu, zostało zaprojektowane przez wyspecjalizowany zespół dekoratorów wnętrz z uwzględnieniem najnowszych trendów architektoniczno - dekoratorskich. W tym lokalu oprócz standardowych grzejników cieplnych jest dodatkowo utworzone ogrzewanie podłogowe. Jest to bardzo przyjemne i praktyczne rozwiązanie, które dodatkowo powoduje duże oszczędności w kosztach ogrzewania.

Oba lokale znajdują się obok siebie, lecz są niezależne i posiadają osobne wejścia oraz zamontowany monitoring i systemy alarmowe. Lokale są po generalnym remoncie i mają  nowe instalacje: wodną, kanalizacyjną, elektryczną, grzewczą i gazową. Do tego mają nowe okna, sufity, tynki i podłogi. Nie wymagają żadnych prac remontowych.

Treść powyższego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferty zakupu należy kierować na skrzynkę majatek.crw@pkobp.pl
Oferta powinna zawierać dane oferenta oraz telefon kontaktowy.

 

Numer oferty:
Region:
  • lubuskie
Źródło:
  • Ogłoszenia klienta
Rodzaj:
  • Obiekt komercyjny