[Archiwalny] NOwy Tomyśl. woj. wielkopolskie - nieruchomość zabudowana, II licytacja

Opis

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Tomyślu Maciej Kozłowski Kancelaria Komornicza w Nowym Tomyślu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 11-07-2016 r. o godz 08:40 w sali nr 24 Sądu Rejonowego w  w Nowym Tomyślu I Wydział Cywilny  odbędzie się: DRUGA    L I C Y T A C J A  nieruchomości gruntowej położonej w Nowym Tomyślu przy ul. Kolejowej, na działce nr 1463 (pow. 0,1071 ha) z arkusza mapy nr 10 obręb Nowy Tomyśl, jednostka ewidencyjna Nowy Tomysl – miasto, powiat nowotomyski, województwo wielkopolskie. 

Działka - zabudowana budynkiem gospodarczym w trakcie rozbudowy i przebudowy (wykorzystywanym na  cele mieszkalne).Polożenie w strefie pośredniej, w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w dalszym sąsiedztwie zabudowa produkcyjna i usługowa. Teren działki plaski, warunki geotechniczne średnie, ksztalt  dość regularny – zbliżony do prostokata. Dostep od strony zachodniej, ulica o nawierzchni asfaltowej, chodnik z kostki betonowej. Parcela całkowicie ogrodzona, zabudowana budynkiem gospodarczymw trakcie rozbudowy
i przebudowy (wykorzystywanym na cele mieszkalne). 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 201.798,00 zl  Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: dwie trzecie  sumy oszacowania tj. kwotę: 134.532,00 zł. 

Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania, tj. 20.179,80 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg, w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane. Wpłaty można dokonać w kasie kancelarii lub na rachunek kancelarii.

 

 

 

Więcej informacji na stronie : http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/306931

 

 

Numer oferty: L/45/N/06/16
Region:
  • wielkopolskie
Cena: 134.532,00 zł
Źródło:
  • Licytacja komornicza
Rodzaj:
  • Dom
  • Działka