[Archiwalny] Pszów, woj. śląskie, ul. Kościuszki - lokal mieszkalny, I licytacja

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim Zastępca Szymon Ogierman Kancelaria Komornicza w Wodzisławiu Śląskim na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc podaje do publicznej wiadomości,   że   w  dniu   29-01-2016   o godz. 10:40   w     budynku   Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą przy   Sądowa 3,   44-300 Wodzisław Śląski, pokój 16,   odbędzie   się   pierwsza   licytacja   lokalu  mieszkalnego położonego   przy ul. Kościuszki 46, 44-370 Pszów.

Lokal   o powierzchni 52,47 m2, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Lokal znajduje sie na parterze budynku. Posiad balkon od strony południowo-wschodniej.Do lokalu przynależy piwnica. Lokal wyposażony w instalacje: wodną, c.w.u, elektryczną, kanalizacyjną, gazową ,TV, telefoniczną, c.o. z grzejnikami żeberkowymi żeliwnymi z zaworami termostatycznymi, domofon. Podłogi-panele w pokojach, kuchni i przedpokoju, płytki ceramiczne w łazience, wykładzina pcv w wc; ściany tapetowane; okładziny -panele pcv w łazience; okna-pcv; dzwi drewniane płytowe i metalowe wejściowe. 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 83.000,00 zł. Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 62.250,00 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10 % ceny oszacowania nieruchomości tj. 8.300,00 zł w jeden z następujących sposobów:

- w gotówce, w kancelarii komornika najpóźniej do godziny 15,00 dnia poprzedzającego licytację;;

- przelewem na rachunek bankowy w 27 1020 2472 0000 6802 0120 8818 PKO BPuznanym najpóźniej do godziny 15,00 dnia poprzedzającego licytację;

- w postaci książeczki oszczędnościowej złożonej w kancelarii komornika najpóźniej do godziny 15,00 dnia poprzedzającego licytację, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane.

Nieruchomość tą można oglądać od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia zaś operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Więcej informacji na stronie : http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/275819

 

Numer oferty: L/18/N/01/15
Region:
  • śląskie
Źródło:
  • Licytacja komornicza
Rodzaj:
  • Mieszkanie