Rawa Mazowiecka, ul. Kilińskiego 3, woj. łódzkie, lokal użytkowy U3 - Własność Banku

Opis

PKO BANK POLSKI SPÓŁKAAKCYJNA  z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15,       

02-515 Warszawa.

Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie,

Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa

ZAMIERZA ZBYĆ

prawo własności do lokalu użytkowego nr.3, położonego w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Kilińskiego 3, woj. łódzkie.

Opis lokalu:

Lokal usytuowany na pierwszym piętrze budynku użytkowo-mieszkalnego wielorodzinnego.

Budynek pięcio-piętrowy, podpiwniczony, wybudowany w 1970r, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Na parterze oraz na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia usługowo-biurowe. Na wyższych kondygnacjach usytuowane są lokale mieszkalne.

Lokal użytkowy o powierzchni 182,26 m2.

Lokal składa się z ośmiu pomieszczeń biurowych, dwóch korytarzy, dwóch szatni, toalet, kuchni, dwóch pomieszczeń gospodarczych-magazynu. Wejście do lokalu użytkowego od strony ulicy Mazowieckiej. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Budynek przyłączony jest  do sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, elektrycznej, gazowej, ogrzewanie gazowe (gazowa kotłownia lokalna)

Dla przedmiotowego lokalu użytkowego nie została założona własna księga wieczysta.

Lokal zostanie wyodrębniony z nieruchomości dla której Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgi wieczyste o numerach: LD1R/00044504/1  oraz  LD1R/00005928/4

Z przedmiotowym prawem do lokalu związany jest udział we współwłasności w częściach wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnych lokali oraz w prawie wieczystego użytkowania gruntu. 

Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum miasta, najbliższe sąsiedztwo zabudowa wielorodzinna, liczne punkty usługowo- handlowe. Pełna infrastruktura miejska.

Oczekiwana przez Bank cena zbycia wynosi 244 200 zł netto.

Zapraszamy do składania ofert !

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Tel: +48 724 132 395

e-mail: nieruchomosci@pkobp.pl

 

Numer oferty:
Region:
  • łódzkie
Powierzchnia: 182,26
Cena: 244 200 zł netto
Źródło:
  • Sprzedaż własna
Rodzaj:
  • Lokal użytkowy

Dane sprzedającego

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa. Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa