[Archiwalny] Roczyny, woj. małopolskie, ul. Dolna - budynek mieszkalny, I licytacja

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach Tomasz Młodzikowski zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 27 lutego 2015r. o godz 10.00 w sali nr 211 Sądu Rejonowego w Wadowicachodbędzie się: pierwsza licytacja nieruchomości w postaci: budynku mieszkalnego podpiwniczony wraz z przyległymi mu działki, położonej Roczynach, przy ul. Dolnej, gmina Andrychów, powiat wadowicki, składający się z piwnicy (3 pomieszczenia połączone korytarzem), parteru (salon, kuchnia, korytarz,wc, wiatrołap), półpiętra (korytarz, 3 pokoje, łazienka) i piętra (pokój typu studio), o łącznej powierzchni użytkowej 230,40m2, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wadowicach. 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 435.323,00 zł.Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 326.492,25 zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. 32.649,22 złnajpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

W przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, akta sprawy (wraz z elaboratem szacunkowym tej nieruchomości do wglądu) znajdują się w biurze komornika, a na dwa tygodnie przed licytacją w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Wadowicach.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

 

Podstawa: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach Tomasz Młodzikowski Kancelaria Komornicza w Wadowicach Kancelaria Komornicza 34-100 Wadowice, ul. Batorego 22 tel.: 33 8744782, fax: 33 8744782, www.komornik-wadowice.pl

Numer oferty: L/84/N/02/15
Region:
  • małopolskie
Cena: 326.492,25 zł
Źródło:
  • Licytacja komornicza
Rodzaj:
  • Dom
  • Działka