Warszawa, Chocimska,woj.mazowieckie, lokale mieszkalne - Własność Banku

Opis

PKO BANK POLSKI SPÓŁKAAKCYJNA  z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 15, 02-515 Warszawa, Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa

ZAMIERZA ZBYĆ:

PKO Bank Polski zaprasza w trybie bezprzetargowym do składania ofert zakupu praw własności do lokali mieszkalnych położonych w Warszawie przy ulicy Chocimskiej 20,
w Dzielnicy Mokotów, woj. mazowieckie, w tym:

  • Lokal mieszkalny nr 22 o pow. użytkowej 216,97 m2 wraz z piwnicą o pow. 5,1 m2 oraz z dwoma miejscami parkingowymi. Księga Wieczysta nr WA2M/00510616/0. Cena zbycia oczekiwana przez Bank wynosi 2 850 000 zł brutto.

Opis:

Kameralny apartamentowiec położony jest w prestiżowej części Starego Mokotowa, bezpośrednio na Skarpie Warszawskiej.  Architektura budynku idealnie wpisuje się w okolicę, nawiązując stylem do najlepszych lat przedwojennego warszawskiego modernizmu.

W bezpośrednim otoczeniu znajdują się atrakcyjne miejsca do aktywnego wypoczynku jak np. Park Morskie Oko zaś centrum miasta jest na wyciągnięcie ręki.

Do wykończenia elewacji i części wspólnych budynku użyto wysokiej jakości materiałów jak kamień naturalny, szkło i stal.

Budynek złożony jest z:

  • 6 kondygnacji naziemnych na których usytuowane są lokale mieszkalne, przy czym  na pierwszej kondygnacji naziemnej  oraz  częściowo na drugiej znajdują się lokale użytkowe,
  • 1 kondygnację podziemną, na której usytuowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Przedmiotowe apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim.

Z przedmiotowymi prawami do lokali związany jest udział we współwłasności w częściach wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnych lokali oraz w prawie wieczystego użytkowania gruntu.

Szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości oraz trybu sprzedaży prowadzonej przez Bank można uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: +48 724 725 306 lub poprzez formularz kontaktowy.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Numer oferty:
Region:
  • mazowieckie
Źródło:
  • Sprzedaż własna
Rodzaj:
  • Mieszkanie

Dane sprzedającego

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa. Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa.