PKO Konto dla Młodych dla osób w wieku 18-26 lat. Za wypłaty gotówki w walutach obcych operatorzy bankomatów mogą pobierać dodatkowe opłaty. Promocja trwa od 10.09. do 19.10.2018 r. lub wcześniejszego wyczerpania puli 8 000 nagród o wartości 100 zł każda, do wykorzystania w serwisie Allegro. W promocji nie mogą brać udziału osoby, które w dowolnym czasie zawierającym się w okresie od 01.01.2017 r. do 31.08.2018 r. posiadały konto osobiste w PKO Banku Polskim, w tym Konta Inteligo. Szczegółowe warunki w regulaminie promocji "Wolność na Koncie"

 

#Unboxing PKO Konta dla Młodych - Kolorator 2000

Obejrzyj inne filmiki kanału Maćka

DEBET jest DE BEST
Upoluj zagraniczne okazje!
Płać bez przewalutowania
Tak się kupuje!
Kupuję telefonem bez NETA
ZBLIKOWAŁEM
– to takie szybkie

Zyskaj więcej

Więcej o PKO Koncie dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat)

Jak wziąć udział w promocji?

Aplikacja mobilna banku

Zakładasz PKO Konto dla Młodych i możesz korzystać z najlepszej aplikacji bankowej na świecie - IKO! Dzięki niej łatwo poogarniasz swoje pieniądze.

Aplikacja mobilna PKO Banku Polskiego jest zwycięzcą rankingu Retail Banker International z marca 2018 r., obejmującego aplikacje mobilne 100 banków na świecie.


Konto z debetem

Dopadł Cię nieplanowany wydatek? Ogarnij nawet 500 zł jeśli masz zero na koncie i spłać w ciągu 30 dni. Z Debetu na koncie możesz korzystać co miesiąc!

Oprocentowanie zmienne Debetu na koncie wynosi 10% w skali roku i pobierane jest jedynie od wykorzystanej kwoty. Kwota przyznanego Debetu na koncie jest uzależniona od wysokości miesięcznych wpływów na rachunek. W miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku debet wynosi 0 zł.


Płatność zbliżeniowa telefonem

Zapomniałeś karty? To nie problem! Ogarniesz to za pomocą płatności zbliżeniowych telefonem. Przykładasz do terminala jak kartę i gotowe.

Aby zapłacić zbliżeniowo telefonem, należy mieć pobraną aplikację mobilną IKO w ramach usługi bankowości elektronicznej. Aktualne wymagania techniczne do pobrania i instalacji aplikacji znajdują się na iko.pkobp.pl

Przelew na telefon w systemie BLIK

Znasz kogoś, kto ogarnia swój numer konta? No właśnie. Lepiej płacić błyskawicznie BLIKIEM na numer telefonu. Szybko i wygodnie, nawet w weekendy.

Aby zrealizować przelew (polecenie przelewu) należy mieć aplikację mobilną IKO w ramach usługi bankowości elektronicznej. Aktualne wymagania techniczne do pobrania i instalacji aplikacji znajdują się na iko.pkobp.pl. Odbiorca powinien mieć zainstalowaną na telefonie aplikacje dowolnego banku, która obsługuje przelewy na telefon w systemie BLIK.

Karta wielowalutowa

Ogarniaj zakupy w polskich i zagranicznych sklepach internetowych i płać bez przewalutowania! Korzystaj z euro, dolarów, funtów brytyjskich i innych walut bez zakładania kilku kart.

Funkcja wielowalutowa karty działa pod warunkiem otwarcia i podpięcia konta walutowego do karty. W chwili płatności w walucie konta walutowego, musi być ono zasilone środkami. Transakcje w walutach obcych bez przewalutowania dotyczą walut: EUR, USD, GBP, CHF, NOK, DKK, SEK.

800 302 302 brak opłat dla numerów krajowych na terenie kraju - w pozostałych przypadkach opłata zgodna z taryfa operatora

+48 81 535 60 60 opłata zgodna z taryfa operatora