Opłaty i prowizje

  • Wybierz kategorię

  • Wybierz część

  • Wybierz dział

 

Opłaty i prowizje

Informacja dodatkowa. Zmiany w Taryfie prowizji i opłat bankowych od 1 maja 2016 r.

Z dniem 1 maja 2016 zmianie ulegnie Taryfa prowizji i opłat bankowych w PKO Banku Polskim SA dla osób fizycznych oraz dla posiadaczy Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych
i wspólnych) i firmowych, zwana dalej Taryfą. Treść zmienionej Taryfy prowizji i opłat bankowych w PKO Banku Polskim SA dla osób fizycznych znajduje się w pliku do pobrania poniżej.

Jednocześnie informujemy, że treść Taryfy prowizji i opłat bankowych w PKO Banku Polskim SA dla posiadaczy kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych oraz Taryfy prowizji i opłat bankowych w PKO Banku Polskim SA dla użytkowników portmonetki IKO, opublikowana zostanie w terminie późniejszym.

Ponadto od dnia 11 marca 2016 Bank zaprzestaje pobierania opłat za czynności upominawcze z tytułu zaległości w spłacie kredytów konsumenckich, dla których w zmienionej Taryfie ustalono stawkę 0,00 zł za te czynności.

Odpowiedzi na pytania związane z wprowadzanymi zmianami Taryfy udzielają pracownicy we wszystkich placówkach Banku i pod numerem infolinii
801 302 302 oraz +48 81 535 65 65 (opłata zgodna z taryfą operatora).