2018-05-17

Targi China International Import Expo to pierwsze w Chinach targi artykułów importowanych. Targi organizowane są z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin – Xi Jingpinga, i maja na celu zwiększenie sprzedaży zagranicznych produktów na rynku chińskim.

Organizatorzy zapewniają udział ok. 5500 agentów i dystrybutorów z terytorium całych Chin, którzy podczas targów liczą na nawiązanie wieloletniej współpracy z zagranicznymi partnerami i zakup produktów importowych.

W ramach targów China International Import Expo zostaną zorganizowane Pawilony Branżowe, w tym branży technologicznej, biotechnologii, elektronicznej, samochodowej, spożywczej, kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej i modowej. 

PAIH zaprasza Państwa do udziału w targach i zaprezentowania Państwa oferty eksportowej.  Dla zainteresowanych firm oferuje zorganizowanie spotkań z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami oraz intensywną promocję w mediach chińskich. Dodatkowo, we współpracy z chińskimi organizatorami zapewnia wsparcie logistyczne dla uczestników w zakresie wysyłki próbek na targi.

W czasie ostatnich dwóch dni targów zainteresowane firmy będą mogły prowadzić również sprzedaż swoich produktów, a targi zostaną otwarte dla szerokiej publiczności. 

W przypadku zainteresowania udziałem w targach China Import Expo w Szanghaju prosimy o rejestracje do 31 maja 2018 roku pod linkiem  http://www.gochina.gov.pl/China_International_Import_Expo_2018

Wszelkie szczegóły dotyczące targów dostępne są również na stronie www.gochina.gov.pl 

Firmy, które dokonają rejestracji zaprosimy na spotkanie do Agencji PAIH, w czasie którego zostanie szczegółowo omówiona koncepcja stoiska branżowego.