2018-05-17

Business Trade and Investment (BTI) Forum jest jednym z działań, które zostały uzgodnione podczas ubiegłorocznych konsultacji międzyrządowych w grudniu 2017 pomiędzy rządami Wielkiej Brytanii i Polski.
 
Celem forum jest zgromadzenie przedstawicieli ze świata biznesu, polityki, stowarzyszeń gospodarczych oraz prasy, aby zaprezentować istniejące możliwości biznesowe i odkryć nowe ekscytujące szanse rozwoju.
 
BTI Forum będzie:
· Unikalną platformą dla polskich i brytyjskich firm, aby spotkać się z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów, a także poznać opinie ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań - zarówno w branży produkcyjnej, jak i usługowej, czy w przemyśle wysokiej technologii lub sektorach tradycyjnych;
· Szansą wysłuchania przedstawicieli rządów i zapoznania się z ich działaniami wspierającymi sektor biznesowy w nadchodzących latach, obejmując obszary handlu i inwestycji, nie tylko pomiędzy naszymi dwoma krajami, ale także z myślą o globalnych staraniach.
· Platformą dla świata biznesu by podzielić się doświadczeniem i poglądami a także do nawiązania kontaktów z przedstawicielami, którzy mają wpływ na polsko-brytyjskie stosunki biznesowe i handlowe. 

W trakcie Forum zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne z języka polskiego na język angielski i z angielskiego na polski.