2019-06-10

Data Science Summit 2019

14.06.2019 zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Data Science Summit 2019, które odbędzie się na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

DSS to największa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, niezależna, konferencja data science. Wydarzeniu dodatkowo towarzyszy część ze standami Partnerów (dostawców technologii i rozwiązań) oraz jedyne w Polsce Targi Pracy Data Science.

Organizatorzy przygotowali potężną dawkę wiedzy merytorycznej a nasz ekspert Krzysztof Grudzień z Centrum Ryzyka Kredytowego Klienta Detalicznego poprowadzi warsztat w ramach jednej z 10 ścieżek tematycznych.

Tytuł: „Wykorzystanie danych z logów bankowości internetowej i mobilnej w ryzyku kredytowym”

Opis prelekcji: Wydawałoby się, że nic nowego w obszarze ryzyka kredytowego nie da się zrobić - dane i metody wykorzystywane w tym obszarze są ogólnie znane od lat. Nic bardziej mylnego! W celu poprawy swoich modeli predykcyjnych branża finansowa coraz częściej sięga po zaawansowane algorytmy i dane do tej pory niewykorzystywane w tym obszarze. W trakcie prezentacji przedstawi wyniki projektu R&D mającego na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie: czy zachowanie klienta w aplikacji mobilnej / serwisie transakcyjnym banku mówi coś o ryzyku kredytowym klienta?

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia www.dssconf.pl 

Informacje organizacyjne:

Data: 14.06.2019

Godz: 9:00 – 16:30

Miejsce: Koszykowa 75, Warszawa

Wstęp wolny na targi pracy

Wstęp na prelekcje za opłatą w ramach pakietu – informacje znajdziecie na stronie organizatora www.dssconf.pl

Do zobaczenia.