2017-05-05

Po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce rankingu „Najbardziej Pożądani Pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2016” wg badania Antal. Doceniono nas między innymi za styl zarządzania, innowacyjność oraz kulturę organizacyjną.

W siódmej edycji badania Antal PKO Bank Polski zajął drugie miejsce w branży bankowość. W badaniu udział wzięło ponad trzy tysiące specjalistów i menedżerów z dziedziny finansów i księgowości, IT, administracji i HR. Oceniano przede wszystkim styl zarządzania, kulturę organizacyjną w firmie, innowacyjność, stabilność zatrudnienia, możliwości szkolenia, wysokość wynagrodzenia, możliwości awansu, work-life balance oraz benefity, jak m.in. opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie. PKO Bank Polski doceniono przede wszystkim za styl zarządzania, innowacyjność oraz kulturę organizacyjną.

Respondenci mieli możliwość indywidualnego wskazania dowolnej, spełniającej wymagane kryteria firmy, która w ich ocenie zasługuje na przyznanie nagrody najlepszego pracodawcy. Odpowiadali m.in. na pytanie „W której firmie chcesz pracować, mając nieograniczony wybór?”. W ten sposób z 16 branż wybrano 71 marek.

PKO Bank Polski najbardziej pożądanym pracodawcą