2018-04-17

Po raz kolejny nasz bank znalazł się w Top 10 Rankingu „Pracodawca Roku 2017” organizacji studenckiej AIESEC Polska. Na liście obok banku są międzynarodowe firmy konsultingowe, światowi liderzy branży informatycznej, największe sieci sprzedaży detalicznej i restauracyjne oraz czołowe firmy z branży finansowej.

Studenci cenią bank jako pracodawcę. Regularnie pojawia się on na liście Top 10 w zestawieniu AIESEC i ma mocną pozycję pracodawcy w sektorze finansowym. Młodzi ludzie doceniają stabilność oraz szeroką ofertę rozwoju zawodowego jaką oferuje PKO Bank Polski. 

Zainteresowanie widać również podczas targów pracy organizowanych przez AIESEC, w których w tym roku braliśmy udział trzykrotnie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a liczba odwiedzających przekroczyła nasze oczekiwania. Profesjonalizm i zaangażowanie naszych ekspertów sprawiło, że pozyskaliśmy setki kontaktów od młodych ludzi, którzy chcą pracować w naszym banku.

 

*Badanie „Pracodawca Roku” jest niezależnym badaniem ankietowym przeprowadzanym przez AIESEC Polska od ponad 20 lat. Celem badania jest analiza perspektyw środowiska studenckiego na rynek pracy.

Więcej na: http://aiesec.pl/pracodawcaroku/