2011-11-07

Teraz nie musisz przeszukiwać historii rachunku, aby sprawdzić kiedy wykonywałeś ostatnią płatność za prąd czy gaz. Możesz to zrobić dzięki nowej funkcji - „Historia realizacji płatności”. Aby odnalezienie interesujących Cię informacji było jeszcze prostsze wprowadziliśmy następujące zmiany w menu „Transakcje” -> zakładka „Płatności”:

  • przy każdej pozycji na liście płatności został dodany link uruchamiający ekran z historią realizacji płatności,
  • stworzony został nowy ekran z historią realizacji płatności,
  • na ekranie „Realizacja płatności” została dodana uproszczona lista transakcji zrealizowanych w ciągu ostatnich 90 dni na podstawie wybranej płatności.

Klikając na link „Historia” przy wybranej płatności na liście, masz możliwość przejrzenia historii zrealizowanych płatności.
Na nowej stronie „Historia realizacji płatności” zostanie wyświetlona lista transakcji zrealizowanych na podstawie wybranej płatności. Na liście będą dostępne tylko transakcje które zostały już zrealizowane. Nie będą natomiast widoczne: transakcje zlecone z datą przyszłą i oczekujące na realizację, transakcje odrzucone przez Bank czy transakcje anulowane. Historia realizacji płatności dostępna jest od momentu uruchomienia tej funkcjonalności przez Bank. Ponadto, podczas realizacji danej płatności zobaczysz uproszczoną listę transakcji zrealizowanych w ciągu ostatnich 90 dni na podstawie wybranej płatności.