2013-08-14

Przy pomocy aplikacji IKO płaci już 45 tysięcy użytkowników w całej Polsce. Wykonali oni swoimi telefonami ponad 100 tysięcy transakcji na łączną kwotę 26 milionów złotych. Dla Użytkowników IKO, PKO Bank Polski przygotował specjalne promocje w sklepach empik.com i smyk.com.

Promocja składa się z dwóch etapów. W pierwszym, który potrwa od 19 sierpnia do 1 września (lub do wyczerpania puli nagród), do zdobycia jest łącznie 200 eKart prezentowych empik.com i smyk.com – każda o wartości 20 złotych. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie w dniach jej trwania zakupów przy pomocy aplikacji IKO na kwotę co najmniej 50 złotych. Nagrodę otrzyma po 100 najszybszych klientów empik.com i smyk.com.

Drugi etap promocji potrwa od 2 do 30 września. Dwie osoby, które w tym czasie dokonają transakcji na najwyższą kwotę w sklepach empik.com i smyk.com, otrzymają eKartę Prezentową o wartości 500 złotych. Kolejne osoby mają szansę zdobyć eKarty o wartości 250 , 100 i 50 złotych. Łącznie do wygrania jest po 66 nagród w każdym ze sklepów.

Oprócz aktywnych posiadaczy IKO, w promocji mogą wziąć udział osoby, które dotychczas nie korzystały z płatności mobilnych. Warunkiem jest aktywacja aplikacji w trakcie trwania promocji – pomiędzy 19 sierpnia a 30 września br.

Sprawdź jak zapłacić w Internecie – krok po kroku