2017-06-01

W najnowszej wersji aplikacji IKO na telefony z systemem iOS pojawiły się funkcje, które od niedawna są dostępne w aplikacji IKO na telefony z systemem Android:

  • Czasowa blokada kart umożliwia okresową blokadę możliwości płacenia kartą płatniczą wydaną przez PKO Bank Polski. Funkcja ta jest bardzo przydatna w sytuacji, gdy zostawiasz swoją kartę poza kontrolą i nie chcesz, aby użyły jej osoby trzecie bez Twojej wiedzy – na basenie, siłowni lub w pokoju hotelowym.
  • Z aplikacji IKO zawnioskujesz wygodnie o debet na koncie, gdzie debet zostanie udostępniony w ramach Twojego konta niezwłocznie po podpisaniu potwierdzenia.
  • W aplikacji IKO – po kliknięciu w reklamę - otworzysz konto oszczędnościowe. Możesz też wybrać nowy proces otwierania lokat i wybrać jedną z nowych propozycji form oszczędzania. Nowe lokaty można założyć w sekcji Mój Bank > Lokaty, do której można wejść z paska nawigacyjnego aplikacji.
    Jednocześnie informujemy, że dla aplikacji IKO w wersjach niższych niż 3.107.* dotychczasowa oferta lokat dostępna będzie wyłącznie do dnia 30.06.2017 r. Po tym dniu, w celu otwarcia lokaty, konieczna będzie aktualizacja wersji aplikacji IKO. Zmiana nie dotyczy klientów Inteligo.

Zapraszamy już dziś do skorzystania z nowości!

Więcej o aplikacji IKO

Jak pobrać i aktywować aplikację IKO?