2015-01-09

Od 11 stycznia do 31 marca 2015 roku PKO Bank Polski nie pobiera prowizji i opłat od wpłat gotówkowych i przelewów na rachunek Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku celem akcji jest zbiórka pieniędzy na utrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną dla seniorów.

Z opłat i prowizji zwolnione są wpłaty gotówkowe i przelewy dokonywane w oddziałach i agencjach PKO Banku Polskiego oraz przelewy wykonywane poprzez kanały zdalne (Internet i telefon).

Zwolnienie dotyczy klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Fundację można również wesprzeć korzystając z aplikacji IKO – szybkich i bezpiecznych płatności mobilnych.  
Nie masz jeszcze IKO? Dołącz do ponad 200 000 Klientów PKO Banku Polskiego, którzy korzystają z aplikacji.

Pobierz aplikację

Aby wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystarczy zlecić przelew lub wpłatę gotówkową na rachunek:

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

ul. Dominikańska 19c

02-738 Warszawa

PEKAO IV O/WARSZAWA

  30 1240 1053 1111 0010 5995 9376

Zwolnienie klientów z opłat i prowizji od wpłat na konto Fundacji WOŚP wpisuje się w model biznesu odpowiedzialnego społecznie realizowany przez PKO Bank Polski. Bank angażuje się w różnorodne działania związane z ratowaniem ludzkiego życia i zdrowia. Od 2009 roku realizuje autorski program  Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do oddania krwi, ale również popularyzacja idei krwiodawstwa. Ponadto promuje zdrowy styl życia m.in. poprzez promocję biegania w ramach programu „Biegajmy razem” oraz patronuje biegowym akcjom charytatywnym, dzięki którym możliwe jest wsparcie finansowe na cele związane m.in. z ratowaniem ludzkiego życia lub podjęciem niezbędnego leczenia. W minionym roku Bank za swoje działania dobroczynne został wyróżniony w konkursie „Liderów Filantropii ”.