2013-02-01

Marża na poziomie od 1,25 proc., zerowa prowizja oraz brak opłat za oszacowanie wartości nieruchomości. To warunki kredytu WŁASNY KĄT hipoteczny, z których mogą skorzystać klienci PKO Banku Polskiego podczas organizowanych przez Bank Dni Otwartych kredytów hipotecznych.

Z promocyjnej oferty kredytowej mogą skorzystać klienci, którzy w dniach od 4 do 8 i od 11 do 15 lutego 2013 roku wypełnią deklarację udziału w Dniach Otwartych, złożą wniosek o udzielenie kredytu do 15 marca 2013 roku oraz podpiszą umowę kredytu w terminie do 30 dni od dnia podjęcia decyzji kredytowej.

W ramach Dni Otwartych PKO Banku Polskiego klienci mają możliwość uzyskania kredytu WŁASNY KĄT  hipoteczny z marżą od 1,25 proc. oraz zerową prowizją. Z promocyjnych warunków mogą skorzystać klienci, którzy posiadają w PKO Banku Polskim dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, kartę kredytową lub ubezpieczenie na życie oraz przystąpią do programu 4-letniego ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji.

Kredyt WŁASNY KĄT hipoteczny umożliwia sfinansowanie nawet do 100 proc. wartości nieruchomości, a okres kredytowania może wynieść maksymalnie 40 lat. Dodatkowo każdego roku klienci będą mogli skorzystać z „wakacji kredytowych”, czyli jednego miesiąca bez konieczności spłacania raty.

Stałym elementem organizowanych przez PKO Bank Polski Dni Otwartych kredytów hipotecznych, są bardzo atrakcyjne warunki cenowe oraz zniesienie opłaty za oszacowanie wartości nieruchomości dla kwot kredytu do 400 tys. złotych.

PKO Bank Polski ma najszerszą ofertę kredytów hipotecznych na rynku, udziela kredytów praktycznie na każdy cel mieszkaniowy. Bank jest liderem na rynku sprzedaży kredytów hipotecznych, udział rynkowy PKO Banku Polskiego w nowej sprzedaży kredytów mieszkaniowych w grudniu 2012 roku sięgał 28,3 proc. 

***

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto PKO Banku Polskiego za 3 kwartały 2012 roku wyniósł 2,87 mld zł. Bank jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Został uhonorowany nagrodą „Bank of the Year in Poland” przyznawaną przez międzynarodowy miesięcznik „The Banker”. Doceniono zarówno jego wyniki finansowe, jak i kompleksową modernizację. Instytut Rachunkowości i Podatków uhonorował Raport roczny PKO Banku Polskiego za 2010 rok Nagrodą Główną w konkursie „The Best Annual Report” w kategorii Banki i instytucje finansowe. Bank otrzymał także Nagrodę Główną w rankingu „50 największych banków w Polsce 2012” branżowego miesięcznika „Bank”. Doceniona została m.in. dynamika wzrostu sumy bilansowej Banku, a także całokształt jego rynkowej aktywności. Dodatkowo „Gazeta Bankowa” wyróżniła Bank za „Najwyższą efektywność” w swojej kategorii. PKO Bank Polski po raz kolejny zwyciężył w badaniu infolinii bankowych przeprowadzonym przez firmę ARC Rynek i Opinia.PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym. Specjaliści z magazynu „The Banker” wycenili jej wartość na 1,5 mld dolarów, a w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2012 „Rzeczpospolitej” marka PKO Banku Polskiego okazała się najcenniejsza w kategorii finanse - jej wartość wyceniono na 3,72 mld złotych. Jest także najbardziej wartościowym krajowym bankiem, według rankingu „100 najcenniejszych firm Newsweeka”. Działalność filantropijna PKO Banku Polskiego została doceniona przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która przyznała Bankowi oraz Inteligo Financial Services statuetkę Dobroczyńcy Roku 2010, oraz przez Forum Darczyńców w Polsce, które przyznało Bankowi Nagrodę Specjalną za długoletnie i konsekwentne wspieranie działań społecznie użytecznych. Bank znalazł się w gronie najlepszych pracodawców sektora bankowego w rankingach przygotowanych w oparciu o opinie studentów. Wysoką pozycję Banku potwierdzają badania międzynarodowej firmy Universum Global, jak i stowarzyszenia AIESEC przeprowadzane wśród studentów najlepszych uczelni w kraju.