2015-04-24

Masz swoją stronę internetową? Teraz możesz na niej zarabiać skutecznie promując produkty PKO Banku Polskiego oraz Konto Inteligo. Zapraszamy do naszego Programu Partnerskiego prowadzonego w sieci zanox!

Dołączenie do Programu Partnerskiego PKO Banku Polskiego prowadzonego przez zanox jest bardzo proste. Wystarczy, że:

  1. Wypełnisz formularz rejestracyjny do Programu Partnerskiego PKO Banku Polskiego w sieci zanox, potwierdzisz zapoznanie się dostępnymi dokumentami i klikniesz w link przesłany w mailu potwierdzającym rejestrację.
  2. Przyłączysz się do Programu Partnerskiego PKO Banku Polskiego w ramach sieci zanox przez elektroniczne zawarcie z zanox umowy (wzory umowne stosowane przez zanox:  warunków uczestnictwa, oświadczenia o ochronie danych osobowych, umowy użytkownika marketplace i ogólnych warunków marketplace).
  3. Ściągniesz na swoją stronę materiał reklamowy: wybierasz, jaki produkt chcesz promować oraz rozmiar bannera reklamowego.
  4. Możesz zacząć zarabiać!

Nie masz jeszcze doświadczenia w programach partnerskich? Nie przejmuj się – zapoznaj się z poradami przygotowanymi przez firmę zanox prowadzącą Program PKO Banku Polskiego 

Co zyskujesz po rejestracji w Programie Partnerskim PKO Banku Polskiego?

  • komplet materiałów reklamowych w kilku rozmiarach,
  • bezpłatne konto, w którym sprawdzisz na bieżąco statystyki swoich reklam i rozliczenia,
  • konkursy oraz oferty specjalne, dzięki którym możesz zwiększyć swoje zyski
  • dostęp do produktów największego banku w Polsce.

Dowiedz się więcej

Zarejestruj się

 

Zasady współpracy i Tabela prowizji