2013-08-22

Masz wątpliwości w jaki sposób będzie trzeba potwierdzać transakcję IKO? Aby Ci to ułatwić wprowadziliśmy kalkulator przedstawiający sposoby potwierdzania transakcji przy różnych kwotach i typach transakcji.

Wszystkie transakcje mniejsze lub równe 20 zł nie wymagają potwierdzania w aplikacji. Przykładowo w trakcie płatności w terminalu płatniczym poniżej 20 zł wystarczy wpisać kod i nie trzeba już niczego potwierdzać w telefonie. Zgodnie z ustawieniami limitów domyślnych wszystkie transakcje typu przelew na numer telefonu i płatności internetowe powyżej 50 zł należy potwierdzać już kodem PIN w aplikacji, natomiast przy płatności do 100 zł w terminalu płatniczym oraz wypłacie z bankomatu wystarczy wcisnąć „TAK” w telefonie.

Jeśli chcesz sprawdzić w jaki sposób potwierdzamy transakcje IKO w różnych sytuacjach zapraszamy na stronę z informacjami dotyczącymi limitów.

Oczywiście nie należy zapominać, że każdy może samodzielnie zarządzać swoimi limitami – wystarczy wprowadzić odpowiednie zmiany wchodząc w „Ustawienia aplikacji IKO” w serwisie transakcyjnym iPKO.