2013-03-22

Korzystanie z aplikacji IKO jest możliwe w coraz większej liczbie miejsc w Polsce! We wszystkich sklepach Media Expert należących do Terg S.A za telewizory, laptopy, tablety i telefony komórkowe można zapłacić mobilnie. Wystarczy mieć przy sobie telefon z aktywną aplikacją IKO, by w prosty i wygodny sposób zapłacić telefonem za wymarzony sprzęt elektroniczny.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od ponad 10 lat. Jest jedną z trzech największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży multimediów, RTV, AGD w Polsce. Obecnie w ramach sieci działa 290 elektromarketów.

Sieć akceptacji IKO stale się powiększa. Już teraz dokonasz płatności aplikacją PKO Banku Polskiego w około 9 tysiącach terminali. Ale sklepy tradycyjne to nie wszystko. Od wczoraj można skorzystać z funkcji „płacę z IKO” w około 200 sklepach na platformie zakupowej Nokaut.pl i serwisie okazji Nokautdnia.pl.

Nokaut.pl to porównywarka cen wchodząca w skład Grupy Nokaut SA, jednego z liderów polskiego e-biznesu. Co miesiąc odwiedzana jest przez prawie 3 mln realnych użytkowników (Megapanel PBI/Gemius), a na jej stronach, we współpracy z ponad 3.500 e-sklepów, prezentowanych jest ponad 13 mln ofert.

Zapraszamy do sklepów akceptujących płatności mobilne IKO!