2014-01-16

Uprzejmie informujemy, że dla BPW Strukturyzowanych opartych na koszyku spółek amerykańskich wartości, podczas obserwacji pierwszych siedmiu kwartalnych cen akcji, na podstawie których będzie wyliczony ewentualny zysk, zostały określone następujące wartości:

 21 maja 201221 sierpnia 201221 listopada 201221 lutego 201321 maja 201321 sierpnia 201321 listopada 2013
Intel26,1526,1119,3620,2524,1522,1725,22
Kraft Foods Group Inc38,5941,1140,2542,4449,8847,9451,35
McDonald’sCorp91,2788,5286,0194,14102,1495,1197,70
Merck&Co37,6042,9443,8942,5047,3347,4648,62
Pfizer22,5423,6924,3527,4128,7828,2431,97
Procter&Gamble63,3966,7768,4777,0478,8079,3884,67
Philip Morris International84,7491,7188,7293,1394,4083,7786,60

Informujemy również, że ostatnia obserwacja cen akcji będzie miała miejsce 18 lutego 2014 roku.