2017-08-10

Weź udział w Głosowaniu Internautów i wybierz najlepszą prezentację dokumentującą zaangażowanie ulubionej szkoły w misję programu Szkolnych Kas Oszczędności (SKO).

Ponad 80 lat doświadczenia, internetowe rachunki dla uczniów, innowacyjne podejście do nauki przedsiębiorczości i oszczędzania, liczne nagrody dla szkół i nauczycieli –z tym obecnie kojarzy się program Szkolnych Kas Oszczędności. Zobacz, jak wygląda SKO w praktyce. Zapoznaj się z prezentacjami, które przygotowali laureaci tegorocznego Konkursu dla SKO, i oddaj głos na tę najlepszą. Głosowanie Internautów trwa od 10 sierpnia do 10 września 2017. Każdy z użytkowników sieci, którzy ukończyli 13. lat, może oddać jeden głos na jedną z prac z finałowej jedenastki. Tym samym będzie miał wpływ na to, która szkoła otrzyma Nagrodę Internautów i wygra 10 tys. złotych.

Zasady Głosowania Internautów

Więcej o Konkursie dla SKO:
Prowadzony przez PKO Bank Polski od niemal pół wieku Konkurs dla Szkolnych Kas Oszczędności ma na celu edukację ekonomiczną dzieci i młodzieży. W edycji 2016/2017 prawie pół tysiąca placówek z całej Polski przygotowało swoje elektroniczne prezentacje, w których pokazało całoroczne działania wpisujące się w idee SKO np. promocję oszczędzania, naukę ekologii, przedsiębiorczości oraz prowadzenie bloga na platformie SzkolneBlogi.pl. Konkurs (jak co roku) składa się z dwóch etapów: regionalnego oraz krajowego. W etapie regionalnym aż 361 szkół zdobywa nagrody I, II i III stopnia – odpowiednio 3 tys. zł, 2 tys. zł i 1 tys. zł. Ponadto laureaci nagrody I stopnia zakwalifikowali się do etapu krajowego, w którym na 3 najlepsze placówki czekają nagrody o wartości 20 tys. zł, 15 tys. zł oraz 10 tys. zł oraz Nagroda Internautów.

Regulamin Konkursu dla SKO

Zobacz, kto w tym roku wygrał etap regionalny Konkursu dla SKO

Zagłosuj na najlepszą szkołę!