2013-11-21

Załóż lub odnów lokatę z oferty Inteligo płać przy pomocy IKO i wygraj nawet 1000 zł na świąteczne prezenty. Konkurs trwa do 12 grudnia br.

Aby wziąć udział w konkursie załóż lub odnów igo lokatę lub inną lokatę dostępną w ofercie Inteligo po założeniu konta. Zrobisz to online lub kontaktując się z konsultantem pod numerem 801 121 121 lub +48 81 535 60. Więcej o igo lokacie.

Następnie korzystaj z aplikacji IKO wykonując płatności w terminalu płatniczym w punkcie usługowo-handlowym lub płatności w Internecie. Każda z wymienionych transakcji zwiększa Twoje szanse na wygranie nagrody w konkursie, dodatkowej gotówki w kwocie 1000 zł, 500 zł, 200 zł, 150 zł lub 100 zł – o zwycięstwie decyduje liczba wykonanych w czasie trwania promocji transakcji.

Pamiętaj:

  • Udział w promocji możliwy jest po założeniu lokaty i wysłaniu na adres e-mail: iko.konkurs@pkobp.pl wiadomości e-mail o tytule „Zgłoszenie udziału w konkursie Inteligo” i treści „Akceptuję treść regulaminu konkursu” z adresu e-mail wskazanego przez Uczestnika Konkursu  w danych podawanych podczas wypełniania wniosku o igo lokatę.  
  • Wypełniając wniosek o igo lokatę lub o otwarcie konta Inteligo, podaj numer telefonu komórkowego, na którym aktywowana jest Portmonetka IKO.

Zyskaj dodatkową gotówkę na święta biorąc udział w konkursie.

Konkurs trwa od 21 listopada br. od godziny 7:00 do 12 grudnia br. do godziny 23:59.

Regulamin konkursu

Otwórz konto Inteligo i zyskuj jeszcze więcej

Więcej o IKO