2018-05-25

Nowości w aplikacji IKO

 • Nowe języki obsługi w aplikacji: ukraiński i rosyjski (Android i iOS)
  Aplikacja IKO działa od dziś w językach polskim, ukraińskim, angielskim i rosyjskim. Zmianę języka można wprowadzić z poziomu ustawień aplikacji IKO – jak zmienić język w aplikacji IKO?
  Dodatkowo strona informacyjna o aplikacji IKO iko.pkobp.pl jest prowadzona w 4 wersjach językowych – język będzie można zmienić z poziomu nawigacji serwisu:
  jezyki
 • Podpowiedź odbiorcy przelewu (Android i iOS)
  Po wprowadzeniu minimum 3 liter do pola „Odbiorca” na formularzu przelewu na konto, aplikacja IKO podpowie Ci jego dane (w tym numer konta) spośród listy odbiorców zdefiniowanych.
 • Udogodnienia przy płatnościach zbliżeniowych (Android)
  Teraz zapłacisz telefonem za zakupy powyżej 50 zł bez logowania do aplikacji, jednym zbliżeniem swojego urządzenia do terminala. Wystarczy kliknąć ikonę falki w prawym górnym rogu ekranu logowania, następnie kliknąć przycisk Szybka płatność i podać PIN. Dzięki temu jeszcze szybciej dokonasz transakcji w sklepie.
  Dodatkowo na ekranie płatności zbliżeniowych pojawiło się menu kontekstowe, z którego można przejść bezpośrednio do ustawień lub limitów płatności zbliżeniowych.
  Więcej o płatnościach zbliżeniowych w IKO

 • Zmiana w sekcji Lokaty (Android i iOS)
  W zakładce Lokaty w aplikacji IKO znajduje się teraz podsumowanie Twoich oszczędności. Każdy Twój depozyt będzie też wyświetlany w ramach swojej kategorii: lokaty, programy budowania kapitału, pozostałe.
  Więcej o sekcji „Mój Bank”

Funkcje aplikacji IKO

Jak pobrać i aktywować aplikację IKO?