2013-02-04

W PKO Banku Polskim klienci mogą teraz skorzystać z nowej promocyjnej pożyczki gotówkowej z oprocentowaniem 11,99% oraz obniżoną prowizją. Oferta obowiązuje do 1 marca 2013 r.

Propozycja została przygotowana z myślą o klientach poszukujących atrakcyjnych warunków pożyczki w okresie wzmożonych wydatków noworocznych i tych związanych z feriami zimowymi.

W ramach nowej promocji Mini Ratki z ubezpieczeniem zawierającym assistance PKO Bank Polski oferuje:

  • oprocentowanie tylko 11,99% na 60 miesięcy i dłużej;
  • obniżoną stawkę prowizji – w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia – do poziomu 1% w wariancie rozszerzonym oraz 2,5% w wariancie podstawowym;
  • kwotę od 1 000 do 150 000 zł;
  • wstępną decyzję kredytowąw 5 minut.

Aby skorzystać z oferty pożyczki gotówkowej, wystarczy odwiedzić jedną z ponad 2 300 placówek Banku albo złożyć wniosek przez Internet lub telefon.

Mini Ratka jest udzielana bez zbędnych formalności, a środki przekazywane są do dyspozycji Klienta tego samego dnia.

RRSO na dzień 4.02.2013 r. wynosi 24,34%. Do obliczenia przyjęto: całkowitą kwotę pożyczki 15 000 zł, 60 rat w wysokości 334 zł, oprocentowanie zmienne 11,99% dla oferty z ubezpieczeniem w wariancie podstawowym. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 7 936 zł składają się: prowizja 310 zł, odsetki 5 022 zł i ubezpieczenie 2 604 zł. Całkowita kwota do zapłaty 20 332 zł. Promocja nie dotyczy ofert specjalnych z obniżoną prowizją dla osób korzystających z innych produktów PKO Banku Polskiego.

***

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto PKO Banku Polskiego za 3 kwartały 2012 roku wyniósł 2,87 mld zł. Bank jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Został uhonorowany nagrodą „Bank of the Year in Poland” przyznawaną przez międzynarodowy miesięcznik „The Banker”. Doceniono zarówno jego wyniki finansowe, jak i kompleksową modernizację. Instytut Rachunkowości i Podatków uhonorował Raport roczny PKO Banku Polskiego za 2010 rok Nagrodą Główną w konkursie „The Best Annual Report” w kategorii Banki i instytucje finansowe. Bank otrzymał także Nagrodę Główną w rankingu „50 największych banków w Polsce 2012” branżowego miesięcznika „Bank”. Doceniona została m.in. dynamika wzrostu sumy bilansowej Banku, a także całokształt jego rynkowej aktywności. Dodatkowo „Gazeta Bankowa” wyróżniła Bank za „Najwyższą efektywność” w swojej kategorii. PKO Bank Polski po raz kolejny zwyciężył w badaniu infolinii bankowych przeprowadzonym przez firmę ARC Rynek i Opinia. PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym. Specjaliści z magazynu „The Banker” wycenili jej wartość na 1,5 mld dolarów, a w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2012 „Rzeczpospolitej” marka PKO Banku Polskiego okazała się najcenniejsza w kategorii finanse - jej wartość wyceniono na 3,72 mld złotych. Jest także najbardziej wartościowym krajowym bankiem, według rankingu „100 najcenniejszych firm Newsweeka”. Działalność filantropijna PKO Banku Polskiego została doceniona przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która przyznała Bankowi oraz Inteligo Financial Services statuetkę Dobroczyńcy Roku 2010, oraz przez Forum Darczyńców w Polsce, które przyznało Bankowi Nagrodę Specjalną za długoletnie i konsekwentne wspieranie działań społecznie użytecznych. Bank znalazł się w gronie najlepszych pracodawców sektora bankowego w rankingach przygotowanych w oparciu o opinie studentów. Wysoką pozycję Banku potwierdzają badania międzynarodowej firmy Universum Global, jak i stowarzyszenia AIESEC przeprowadzane wśród studentów najlepszych uczelni w kraju.