2013-03-07

Dzięki aplikacji IKO możesz już płacić w wielu punktach na terenie całego kraju. Płatności IKO można dokonywać w terminalach płatniczych m.in. w sieci CoffeeHeaven i Costa Coffee, sklepach Venezia, Tatuum, Gatta, Promod i CCC. Płatności online dokonasz w każdym sklepie internetowym obsługiwanym przez Dotpay - wystarczy wśród form płatności wybrać opcję "płacę z IKO". Przy użyciu aplikacji IKO możesz również wypłacać pieniądze z bankomatów PKO Banku Polskiego.

Sklepy akceptujące płatności IKO rozpoznasz poprzez oznaczenie naklejką "Tu możesz zapłacić IKO". Płatności online dokonasz w każdym sklepie internetowym, w którym wśród form płatności znajdziesz "płacę z IKO". Wypłaty z bankomatów możesz wykonać w większości bankomatów PKO Banku Polskiego - wszędzie tam, gdzie na ekranie dostrzeżesz "Wypłata IKO".

Z każdym dniem systematycznie będzie przybywać sklepów akceptujących płatności IKO. Regularnie aktualizowana lista punktów, w których można zapłacić telefonem, znajduje się w wyszukiwarce geolokalizacyjnej w aplikacji IKO oraz w aktualnościach na dedykowanym serwisie internetowym iko.pkobp.pl.