2018-09-14

PKO Bank Polski nagrodził ponad pół tysiąca nauczycieli uczestniczących w „Konkursie dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej”. Laureaci otrzymają symboliczne odznaki oraz nagrody finansowe. Dodatkowo nauczyciele najbardziej zaangażowani w rozwój SKO, już niedługo spotkają się na organizowanej przez Bank uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W rywalizacji oceniana była całoroczna praca nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018 w kontekście Szkolnych Kas Oszczędności (SKO), np. upowszechnianie idei oszczędzania i przedsiębiorczości czy odkrywanie i promowanie talentów ekonomicznych. Opiekunowie SKO zgłaszali swoje uczestnictwo w konkursie wypełniając specjalną kartę zgłoszeniową, w której wpisywali swoje aktywności np. prowadzenie lekcji o tematyce finansowej, organizację konkursów z dziedziny matematyki, finansów czy ekologii, promowanie SKO w lokalnych mediach. Wykazali się ponadprzeciętną kreatywnością i zaangażowaniem w realizowane działania, stąd – decyzją Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego – otrzymają najwyższe możliwe (wynikające z regulaminu Konkursu) nagrody. Będą to symboliczne odznaki: platynowa, złote, srebrne i brązowe, którym towarzyszą nagrody finansowe:

  • dla platynowej odznaki - 5 000 zł brutto
  • dla złotej odznaki - 3 000 zł brutto
  • dla srebrnej odznaki - 2 000 zł brutto
  • dla brązowej odznaki - 1 000 zł brutto

Lista laureatów Konkursu dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej (edycja 2017/2018)

Gratulacje dla wszystkich laureatów konkursów realizowanych przez PKO Bank Polski dla uczestników programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności (SKO).                                                                                                                                         

 

***

Czytaj także:
PKO Bank Polski ponownie nagradza szkoły w SKO
Nowy rok szkolny z internetowym SKO PKO Banku Polskiego