2010-11-09

Wystarczy doładować telefon Orange kwotą minimum 40 zł z konta iPKO, Inteligo lub w bankomacie PKO Banku Polskiego, aby zyskać bonusowe zasilenie o 20 proc. Promocja trwa od 8 do 17 listopada br.
Klienci PKO Banku Polskiego oraz Inteligo, posiadający telefon na kartę w sieci Orange, przez dziewięć najbliższych dni mogą go doładować zyskując przy tym dodatkowe środki. Udział w promocji mogą wziąć osoby korzystające z bankowości elektronicznej iPKO, konta internetowego Inteligo oraz sieci 2388 bezpłatnych bankomatów PKO Banku Polskiego, z wyjątkiem doładowań wykonywanych przy użyciu usługi „Płacę z Inteligo” lub „Płacę z iPKO”.
Minimalna wysokość doładowania to 40 zł, co pozwala na uzyskanie już 8 zł ekstra. Na co można je przeznaczyć? Na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi lub na połączenia z Internetem.
Organizatorem promocji jest spółka Inteligo Financial Services SA.

***

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego pod względem wyników finansowych. Po 3. kwartale 2010 roku osiągnął zysk netto w wysokości 2,5 mld zł. Z 28-procentowym udziałem w rynku Bank zajmuje także czołowe miejsce w sprzedaży kredytów, oferując oprócz tradycyjnych hipotek komercyjnych również preferencyjne kredyty mieszkaniowe z dopłatą państwa. PKO Bank Polski jest wielokrotnie nagradzany w wielu prestiżowych rankingach. Według doradców finansowych Open Finance zajął 1. miejsce w ocenie jakościowej kredytów w złotych i w euro. Oferta kredytu hipotecznego, pod względem dostosowania do nietypowych oczekiwań klientów, została uznana za najlepszą na rynku przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Bank został również doceniony za elastyczność oferty tych kredytów, które mogą być udzielane na sfinansowanie różnych celów oraz w kategorii najlepszego banku oszczędnościowo-inwestycyjnego. Bank jest też m.in. laureatem „Złotego Bankiera” za najlepszy na rynku kredyt hipoteczny, a także zwycięzcą konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” oraz posiadaczem certyfikatu „Firma Przyjazna Klientowi”. Według analiz firmy badawczej MillwardBrown SMG/KRC PKO Bank Polski cieszy się najwyższym zaufaniem spośród badanych instytucji finansowych – 3/4 ankietowanych ufa jego stabilności finansowej. PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju, o czym świadczy pozycja lidera rankingu Top Marka według magazynu „Press”. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym – specjaliści z magazynu „The Banker" wycenili jej wartość na miliard dolarów.