2017-02-28

 

Jakie produkty możesz sprzedawać poprzez Program Partnerski?

 • Mini Ratka na dowolny cel
  Kwota pożyczki od 1000 zł do 120 000 zł bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami), wypłata gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku.
 • Konto Inteligo
  0 zł za prowadzenie konta, przelewy krajowe realizowane w internecie oraz wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK.
 • PKO Konto za Zero
  Konto i karta za 0 zł przy aktywnym korzystaniu oraz debet nawet do 1000 zł.
 • PKO Konto bez Granic
  Szereg atrakcyjnych usług, w tym wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie – w ramach tylko jednej opłaty.
 • PKO Konto dla Młodych
  W pełni mobilne i internetowe konto dla osób w wieku 18-26 lat.
 • Własny Kąt hipoteczny
  Kredyt Własny Kąt hipoteczny PKO Banku Polskiego otrzymał statuetkę Złoty Bankier 2015 konkursu organizowanego przez Bankier.pl. Więcej o nagrodzie

 

Jak zacząć zarabiać w Programie Partnerskim?

Krok 1:Zarejestruj się w sieci Zanox prowadzącej Program PKO Banku Polskiego. Pamiętaj, aby po rejestracji dokonać weryfikacji swojej strony internetowej w zakładce Profil – Moje powierzchnie reklamowe.

Krok 2: Przejdź do zakładki Programy, wybierz sekcję Zgłoś się do programów i za pomocą wyszukiwarki znajdującej się po lewej stronie wyszukaj PKO Bank Polski. Na liście pojawi się Program Partnerski PKO Banku Polskiego. Dołącz do Programu poprzez kliknięcie w zielony przycisk po prawej stronie.

Krok 3: Poczekaj na weryfikację Twojego zgłoszenia przez sieć Zanox. Po pomyślnej weryfikacji będziesz mógł pobrać materiały reklamowe do emisji na swojej witrynie.

Krok 4: Zacznij zarabiać na skutecznym promowaniu produktów PKO Banku Polskiego!

 

Dowiedz się więcej www.pkobp.pl/program-partnerski/