2016-05-04

Zapłać kartą wydaną przez PKO Bank Polski lub przez „Serwis dotpay” (płacę z IKO/płacę z iPKO) w sklepie www.x-kom.pl, a zyskasz podwójnie:

  • rabat na telefon Lenovo Moto G 3rd lub Lenovo Moto X Play z NFC, na których z łatwością zainstalujesz aplikację mobilną IKO do obsługi konta i finansów w PKO Banku Polskim,
  • bezprzewodowy głośnik Lenovo za 1 grosz.

Kod moto-pko upoważnia do rabatu kwotowego na zakup telefonu Lenovo Moto G 3rd lub Lenovo Moto X Play z NFC w wysokości 160 zł, rabatu kwotowego za koszty dokonania transakcji oraz do zakupu głośnika bezprzewodowego za 1 grosz.

Przejdź do sklepu x-kom

 

Telefony Lenovo Moto G 3rd oraz Lenovo Moto X Play z NFC umożliwiają korzystanie z najnowszej wersji aplikacji IKO*, która ułatwia codzienne korzystanie z finansów w PKO Banku Polskim – m.in.:

Nowy telefon to nie wszystko? Potrzebujesz samochodu, laptopa, a może planujesz remont? Skorzystaj z pożyczki gotówkowej i zrealizuj swoje plany bez wyrzeczeń.

Weź pożyczkę

 

Regulamin promocji

O płatnościach zbliżeniowych 

 

Promocja „Lonovo Moto i PKO Bank Polski” obowiązuje do dnia 31.05.2016 r. albo do wyczerpania puli towarów dostępnych w ramach Promocji.

Promocja obowiązuje w sklepie internetowym x-kom.pl. Organizatorem Promocji jest x-kom Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, Al. Wolności 31, 42-202 Częstochowa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000429838, NIP: 949-210-70-26, REGON: 241123546, kapitał zakładowy: 10 000 000 PLN.

*Aplikacja IKO w nowej wersji dostępna jest dla telefonów z systemami w wersjach co najmniej Android 4.0, iOS 7.0, Windows Phone 8.1. W telefonach z wcześniejszymi wersjami systemu Android, Windows Phone oraz iOS będzie działać poprzednia wersja aplikacji IKO. Pobranie aplikacji IKO wymaga dostępu do internetu i może wiązać się z opłatami za wykorzystany pakiet transmisji danych. Płatności zbliżeniowych można dokonywać przy użyciu telefonu z systemem Android w wersji min. 4.4 z NFC oraz dla kart debetowych lub kredytowych Visa wydanych przez PKO Bank Polski.