2011-09-26
PKO Konto za Zero
 • 0 zł za prowadzenie konta oraz realizację zleceń stałych
  i poleceń zapłaty*
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za wypłaty z dużej sieci bankomatów w Polsce
Max Pożyczka Mini Rata
 • 0% prowizji za udzielenie pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem**
 • 2,5% prowizji za udzielenie pożyczki gotówkowej bez ubezpieczenia***
Specjalna promocja pożyczki gotówkowej dla Klientów, którzy jednocześnie otworzą rachunek w PKO Banku Polskim i zadeklarują przekazywanie dochodów na ten rachunek lub posiadają już rachunek w PKO Banku Polskim i przekazują dochody na ten rachunek oraz złożą zlecenie spłaty pożyczki z tego rachunku. Promocja dotyczy wniosków złożonych od 1 sierpnia do 31 października 2011 r.

Warunki ubezpieczenia oraz taryfa prowizji i opłat są dostępne również w placówkach PKO Banku Polskiego. Aktualne oprocentowanie środków na rachunku wynosi 0,01%. Podane oprocentowanie jest zmienne, podane w skali roku i nie uwzględnia opłat pobieranych zgodnie z Taryfą Prowizji i Opłat.

KREDYT MIESZKANIOWY Własny Kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim to:
 • długi okres kredytowania - do 40 lat
 • kredyt dostępny w PLN, EUR
 • finansowanie do 100% wartości nieruchomości
 • możliwość przeznaczenia 20% kredytu mieszkaniowego na dowolny cel
 • możliwość zastosowania karencji w spłacie odsetek do czasu całkowitej wypłaty kredytu

Atrakcyjne warunki cenowe:

 • niska marża (obniżona przez Bank w stosunku do standardowej oferty specjalnie dla pracowników Państwowej Straży Pożarnej)
 • 0% prowizji za udzielenie kredytu****
 • 0 zł za oszacowanie wartości nieruchomości
 • 0 zł za kontrolę inwestycji przed wypłatą transzy kredytu

Oferta jest ważna pod warunkiem złożenia wniosku o udzielenie kredytu hipotecznego do 30.09.2011 r. i podpisania umowy kredytowej do 31.10.2011 r. Zapytaj również Doradcę o inne specjalne promocje kredytu hipotecznego dostępne w Oddziałach naszego Banku. *Przez 6 pierwszych miesięcy pod warunkiem rezygnacji Klienta z wyciągów przesyłanych pocztą i otwarcia rachunku od 1 sierpnia do 31 października 2011 r. oraz zapewnienia systematycznych miesięcznych wpływów - 1 tys. zł; Standardowo: opłata 0 zł bezterminowo - jeśli systematyczne miesięczne wpływy - 2 tys. zł, jeśli wpływy < 2 tys. opłata wynosi 6,9 zł. ** RRSO wynosi 27,48% i dotyczy umowy pożyczki gotówkowej w kwocie 8000 zł udzielonej Klientom posiadającym ROR w PKO Banku Polskim od co najmniej 6 miesięcy, na który dokonywane były systematyczne wpływy i nie wystąpiły niedopuszczalne salda debetowe w tym okresie, spłacanej w 12 równych ratach kapitałowo-odsetkowych. Podane RRSO zawiera koszt składki ubezpieczenia przygotowanego we współpracy z partnerem zewnętrznym w wariancie podstawowym w wysokości 0,35% w skali miesiąca, płatnej jednorazowo z góry za cały okres i podlegającej kredytowaniu. Stawka prowizji wynosi 0%. Kwota wypłacana Klientowi wynosi 7677,54 zł. Oprocentowanie zmienne w skali roku16,49%. Informacja wg stanu na dzień 20.09.2011 r. *** RRSO wynosi 26,16% i dotyczy umowy pożyczki gotówkowej w kwocie 8000 zł udzielonej Klientom posiadającym ROR w PKO Banku Polskim od co najmniej 6 miesięcy, na który dokonywane były systematyczne wpływy i na którym nie wystąpiły niedopuszczalne salda debetowe w tym okresie, spłacanej w 12 równych ratach kapitałowo-odsetkowych. Stawka prowizji wynosi 2,5%. Kwota wypłacana Klientowi wynosi 7800 zł. Oprocentowanie zmienne 18,49%. Informacja wg stanu na dzień 20.09.2011 r. ****w przypadku nabycia przez Klienta ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji (4-letniego) od utraty pracy, hospitalizacji i assistance medyczny w InterRisk S.A. Vienna Insurance Group, warunki ubezpieczenia dostępne są w placówkach Banku. Więcej informacji o ofercie w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych pobieranych przez PKO Bank Polski dostępne są również w placówkach Banku. RRSO wynosi 6,53 % dla marży 1,15% i prowizji 0%, kwota kredytu 350 tys. zł na 40 lat, udział własny 20%, posiadanie ROR, karty kredytowej, zakup 4-letniego ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji oraz Programu Oszczędnościowego ?Niższa Rata?; Oddział w Warszawie; raty annuitetowe; po ustanowieniu zabezpieczenia (stan na dzień 20.09.2011r.). RRSO wynosi 6,92% dla marży 1,91% i prowizji 0%, kwota kredytu 80 tys. zł na 20 lat, udział własny 0%, Oddział w Warszawie, raty annuitetowe; po ustanowieniu zabezpieczenia (stan na dzień 20.09.2011r.) Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.