2017-03-15

PKO Bank Polski jest nominowany w trzech kategoriach: najlepszy spot reklamowy, bank wrażliwy społecznie i najlepszy bank w social media. O wygranej decydują głosy Internautów! Zachęcamy do udziału w plebiscycie. Głosowanie na stronie.

Internauci mogą głosować na jedną pozycję w każdej z kategorii. Spot PKO Konta dla Młodych z udziałem Martina Stankiewicza z kampanii „Dużo za zero” został nominowany w kategorii najlepsza reklama, a PKO Bieg Charytatywny – w obszarze społecznego zaangażowania. PKO Bank Polski znalazł się też na liście instytucji finansowych prowadzących najskuteczniejsze działania w social media. Zapraszamy do głosowania!

Jak głosować?
Wystarczy wejść na tę stronę, gdzie do 2 kwietnia rejestrowane będą zgłoszenia. Głosować można tylko raz. Warunkiem ważności głosu jest niepowtarzalny numer IP komputera, z którego wysyłany jest głos. Osoby, które wezmą udział w plebiscycie i odpowiedzą na pytanie konkursowe „Kto powinien znaleźć się na banknocie o nominale 1000 zł i dlaczego?” mogą wygrać nagrody m.in.: czytnik Kindle, słuchawki sportowe Blow, plecak MasterCard, książki. W ramach konkursu rozgrywanego w dniach 13.03.-02.04.2017 r. organizator nagrodzi 100 laureatów. Szczegóły, w tym regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora. Organizatorem konkursu „Złoty Bankier” jest Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Nagrody ekspertów
Tegoroczna edycja konkursu Złoty Bankier, jest już ósmą. Statuetki w kategoriach, głównej – Złoty Bank za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i specjalnej - Bezpieczny Bank, zostaną przyznane na podstawie wyników niezależnego badania prowadzonego w 21 bankach w I kwartale br. przez TNS Polska i Obserwatorium.biz. Nagrody za najlepsze konto osobiste, kartę kredytową, kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny, zostaną przyznane przez ekspertów Bankier.pl, Pulsu Biznesu i PRNews.pl na podstawie analizy dostarczonych przez banki ankiet zawierających szczegółowe dane na temat tych produktów. Eksperci wybiorą również najbardziej innowacyjne rozwiązanie w zakresie produktów lub usług finansowych w kategorii Innowacja finansowa.

Prestiżowe złoto
PKO Bank Polski kilkukrotnie był nagrodzony statuetką Złoty Bankier. W poprzednich edycjach za najbardziej innowacyjne produkty i usługi uznane były m.in.: debet w telefonie komórkowym w Inteligo, karta debetowa PKO Ekspres w standardzie EMV, internetowy serwis SKO i aplikacja mobilna IKO. Również Max Pożyczka Mini Rata, Kredyt Obrotowy MSP, Własny Kąt Hipoteczny, Program Budowania Kapitału oraz Pożyczka MSP triumfowały w rankingu. Prezes Zarządu Zbigniew Jagiełło uhonorowany był nagrodą w kategorii specjalnej „Osobowość Roku 2011”.

Statuetka Złoty Bankier to jedno z najbardziej znaczących wyróżnień na rynku bankowym. Jej laureatami są banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe, a ich produkty i usługi są odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów. Najlepszych od 2008 roku wybierają eksperci rynku bankowego oraz klienci. Organizatorami rankingu Złoty Bankier są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi –  Kantar TNS i Obserwatorium.biz.

Złoty Bank oraz zwycięzców pozostałych kategorii poznamy 20 kwietnia.

Zapraszamy do głosowania!