2016-10-19

Właśnie mijają 2 lata odkąd udostępniliśmy nowy serwis internetowy iPKO. W tym czasie, na skorzystanie z niego zdecydowała się większość naszych Klientów.

Nowy serwis to szereg korzyści - między innymi szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, prosta nawigacja i odświeżona szata graficzna.

Dotychczas, za pomocą przycisku „Przejdź do iPKO przed zmianą”, zamieszczonego w górnym menu serwisu iPKO po zalogowaniu, możliwe było przełączenie się na widok serwisu internetowego sprzed zmian wprowadzonych w 2014 roku. Od dnia 21.10.2016 r. przejście do poprzedniej wersji iPKO nie będzie możliwe.

Usunięcie przycisku do starej wersji iPKO

Dodatkowo od dnia 28.10.2016 r. wyłączony zostanie przycisk „iPKO przed zmianą” dostępny dotychczas na stronie logowania. Pomimo usunięcia przycisku kierującego do starszej wersji iPKO, serwis ten pozostaje wciąż dostępny pod adresem https://www.ipko.pl/stare/ 

Usunięcie przycisku do starej wersji iPKO  

Sprawdź jak poruszać się po nowym serwisie iPKO i jak wykonać najpopularniejsze operacje:

Wersja demonstracyjna serwisu iPKO

Filmy instruktażowe

W najbliższym czasie planowane jest całkowite wyłączenie serwisu internetowego iPKO sprzed zmian wprowadzonych w 2014 roku. O szczegółach poinformujemy w osobnym komunikacie.