2012-02-24

Dla Klientów Bankowości Osobistej została przygotowana specjalna, atrakcyjna oferta wypoczynkowa w ekskluzywnych hotelach na Teneryfie, Krecie w Dubaju i Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych ofert znajdą Państwo w załącznikach pod opisem hoteli. Dla Klientów PKO Banku Polskiego w Programie Przywilejów - specjalny 7% rabat od podanych cen.

  • Abama Hotel & Villas, Teneryfa Abama Hotel i Wille to najpiękniejszy i najbardziej luksusowy kompleks wypoczynkowy na Teneryfie przystosowany szczególnie do wspólnych wyjazdów rodzinnych. Miejsce to oferuje wszystko, co można sobie wymarzyć przywołując w myślach słowo wypoczynek. Możecie Państwo oczekiwać tu światowej klasy obsługi. Wyjazdy między 25 lutego a 20 grudnia 2012r.
  • Daios Cove Luxury Resort&Villas, Kreta, Grecja Hotel Daios Cove Luxury Resort & Villas położony jest w pobliżu w odległości 20 minut drogi od wioski rybackiej Elounda, 10 minut od kosmopolitycznego miasta Agios Nikolaos oraz niecałej godziny od międzynarodowego lotniska w Heraklionie. Goście poszukujący perfekcyjnego połączenia troskliwej obsługi i nowoczesnej wygody poczują się doskonale w tym cudownym hotelu, gdzie można skorzystać z sauny, spa i odkrytego basenu. Wyjazdy między 17 kwietnia a 31 października 2012r.
  • Jumeirah Zabeel Saray, Dubaj Niezwykle luksusowy hotel Jumeirah Zabeel Saray jest położony na słynnej sztucznej wyspie Palma Jumeirah z widokiem na Zatokę Perską. Obiekt składa się z 405 przestronnych pokoi i apartamentów z balkonami. Wnętrza urządzone są w stylu tureckim i ozdobione ręcznie malowanymi freskami Wyjazdy między 1 marca a 20 grudnia 2012:
  • One & Only Royal Mirage Resort & Spa, Dubaj One & Only Royal Mirage został zaprojektowany w pełnym przepychu arabskim stylu, przez co uważany jest za jeden z najbardziej stylowych resortów na plaży Jumeirah. Położony jest bezpośrednio nad Zatoką Arabską, na pięknej piaszczystej plaży koło przystani. Wzdłuż całej zatoki ciągną się piękne prywatne plaże hotelowe, a na 25 hektarach rozciągają się bajeczne ogrody z licznymi fontannami. Wyjazdy między 1 marca a 20 grudnia 2012
  • One & Only The Palm, Dubaj Hotel One and Only The Palm znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Dubaju - na półwyspie Palm Jumeirah. Spektakularna panorama, jaka rozpościera się z tego luksusowego hotelu to widok z niczym nie porównywalny, wyjątkowy, wręcz doskonały. One&Only oferuje przestronne pokoje i apartamenty mieszczące się w rezydencji Manor House oraz prywatne wille przy plaży. Wyjazdy między 1 marca a 20 grudnia 2012r..
  • The Village Coconut Island, Tajlandia Hotel Village Coconut Island położony jest na prywatnej wyspie zaledwie pięćset metrów od wschodniego wybrzeża wyspy Phuket. Obiekt oferuje szereg pięknie zaprojektowanych luksusowych wilii i apartamentów, wspaniałe zaplecze rekreacyjne i fantastyczne lokale gastronomiczne. Wyjazdy między 1 marca a 31 października 2012r.