2014-05-16

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Za kilka tygodni wiele dzieci wyjedzie na wymarzone kolonie i obozy. Rodzice jak zawsze będą musieli pomyśleć o kieszonkowym dla swoich pociech. W połowie kwietnia otrzymali od PKO Banku Polskiego innowacyjne rozwiązanie - przedpłaconą kartę PKO Junior, która jest doskonałą alternatywą dla gotówki. Teraz do dyspozycji mają także Naklejkę zbliżeniową PKO Junior.

Karta PKO Junior x 3

Karta przedpłacona PKO Junior była pierwszą z trzech odsłon tego wyjątkowego instrumentu płatniczego - Karty PKO Junior, Naklejki zbliżeniowej PKO Junior oraz Śmigacza PKO Junior. Dwie z nich dostępne są już w standardowej ofercie. Kartę przedpłaconą rodzice i dzieci mogli poznać jeszcze w kwietniu. Teraz najmłodsi mogą korzystać także z naklejki zbliżeniowej.

Naklejka zbliżeniowa PKO Junior - odmiana karty przedpłaconej do płatności zbliżeniowych na całym świecie w punktach akceptujących płatności kartami VISA. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla dzieci wybierających się w wakacyjne podróże (nie będą się musiały obawiać, że zgubią gotówkę) oraz chcących na co dzień, w praktyce, poznawać zasady dotyczące zarządzania swoim budżetem. Naklejkę można umieścić na dowolnym przedmiocie, np.: na telefonie komórkowym i w ten sposób płacić "komórką" w sklepach stacjonarnych. Dołączana do niej dodatkowa karta umożliwi transakcje w internecie.

Karta PKO Junior oraz naklejka zbliżeniowa PKO Junior dostępne są w oddziałach PKO Banku Polskiego dla wszystkich klientów posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO Banku Polskim i korzystających z bankowości internetowej (iPKO). Koszt wydania każdej z kart wynosi 15 zł.

Więcej o Karcie PKO Junior przeczytasz na Bankomanii.