2017-04-10

W dniu 13.04.2017 r. zostanie wyłączona możliwość pobrania i aktywacja aplikacji mobilnej IKO w wersjach niższych niż 3.0 (np. 2.38, 2.64 lub 2.68.), przy czym dotychczas używane aplikacje IKO będą działały bez zmian póki nie zostaną odinstalowane lub dezaktywowane przez użytkownika.

Poprzednia aplikacja IKO w wersji niższej niż 3.0Obecna wersja aplikacji IKO wyższa niż 3.0
 Poprzednia aplikacja IKO w wersji niższej niż 3.0 Obecna wersja aplikacji IKO wyższa niż 3.0

Jak sprawdzić, jaką mam wersję aplikacji IKO?

 • Jeśli korzystasz z telefonu z systemem Symbian, Java lub Blackberry, na pewno masz aplikację IKO w wersji niższej niż 3.0, której aktywacja nie będzie już możliwa.
 • Jeśli korzystasz z telefonu z systemem Android, iOS lub Windows Phone, możesz sprawdzić wersję aplikacji po wejściu, z telefonu, na którym jest zainstalowana aplikacja IKO, do sklepu z aplikacjami.
  Aplikacja IKO pokazuje również wewnętrznie informację o wersji.
  - Jeśli masz nowszą wersję, jeszcze przed logowaniem pokaże Ci się odnośnik „O aplikacji” i po kliknięciu w niego sprawdzisz wersję zainstalowanej aplikacji.
  - Jeśli masz starszą wersję aplikacji IKO, rozpoznasz ją po charakterystycznym niebieskim tle ekranu głównego. Wersja aplikacji znajduje się pod przyciskiem „O aplikacji”.

Wyłączenie możliwości aktywacji powyższych wersji aplikacji IKO wynika z malejącej liczby użytkowników tych wersji oraz zamiaru zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości obsługi za pośrednictwem aplikacji z zachowaniem aktualnych standardów i zasad bezpieczeństwa.

Jeśli Twój telefon spełnia wymagania techniczne nowszej wersji aplikacji IKO, zachęcamy do korzystania z nowszej wersji aplikacji IKO. Można ją pobrać ze sklepu z aplikacjami Play Google, Appstore i Windows Store - dowiedz się jak pobrać i aktywować nową aplikację IKO.

Możesz również korzystać z mobilnego serwisu internetowego iPKO.

Jakie są zalety aktualnej wersji aplikacji IKO?

 • Szeroki zakres dostępnych przelewów krajowych – w tym na telefon, podatkowy i do ZUS
 • Szybki podgląd stanu i historii konta
 • Łatwa nawigacja i przyjazny wygląd ułatwiający obsługę konta
 • Prosty proces aktywacji – jak aktywować aplikację IKO?
 • Wygodne płatności telefonem zbliżeniowo lub kodem BLIK

i wiele więcej – zobacz wszystkie funkcje aplikacji IKO

Funkcje aplikacji IKO
Jak pobrać i aktywować aplikację IKO?
Wymagania techniczne aplikacji IKO