2016-09-29

Zapłać kartą wydaną przez PKO Bank Polski lub przez „Serwis dotpay” używając metody „płacę z iPKO” na stronie internetowej sklepu: www.x-kom.pl, a zyskasz rabat na telefon Huawei Y5 lub P9, na którym z łatwością zainstalujesz aplikację mobilną IKO do obsługi konta i zarządzania finansami w PKO Banku Polskim.

Kod huawei-pko upoważnia do rabatu kwotowego na zakup telefonu Huawei Y5 w wysokości 100 zł lub Huawei P9w wysokości 400 zł oraz rabatu kwotowego za koszty dokonania transakcji.

Przejdź do sklepu x-kom

Regulamin promocji

Promocja „Huawei i PKO Bank Polski” obowiązuje do dnia 30.10.2016 r. albo do wyczerpania puli towarów dostępnych w ramach Promocji.

Promocja obowiązuje w sklepie internetowym x-kom.pl. Organizatorem Promocji jest x-kom Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, Al. Wolności 31, 42-202 Częstochowa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000429838, NIP: 949-210-70-26, REGON: 241123546, kapitał zakładowy: 10 000 000 PLN

Telefony Huawei objęte Promocją umożliwiają korzystanie z najnowszej wersji aplikacji IKO*, która ułatwia codzienne korzystanie z konta w PKO Banku Polskim dziękim.in.:

  • podglądowi salda konta,
  • zlecaniu przelewów na numer konta lub numer telefonu,
  • płatnościom zbliżeniowym telefonem – NFC (Huawei P9) *.

O płatnościach zbliżeniowych

*Aplikacja IKO w nowej wersji dostępna jest dla telefonów z systemami w wersjach co najmniej Android 4.0, iOS 8.0, Windows Phone 8.1. W telefonach z wcześniejszymi wersjami systemu Android, Windows Phone oraz iOS będzie działać poprzednia wersja aplikacji IKO. Pobranie aplikacji IKO wymaga dostępu do internetu i może wiązać się z opłatami za wykorzystany pakiet transmisji danych. Płatności zbliżeniowych można dokonywać przy użyciu telefonu z systemem Android w wersji min. 4.4 z NFC oraz dla kart debetowych lub kredytowych Visa wydanych przez PKO Bank Polski.

 

Nowy telefon to nie wszystko? Potrzebujesz samochodu, laptopa, a może planujesz remont? Skorzystaj z pożyczki gotówkowej i zrealizuj swoje plany.

Więcej