2014-09-16

W Konkursie dla SKO co roku rywalizuje ze sobą kilkaset szkół z całej Polski, a ich zadaniem jest stworzenie kroniki dokumentującej działalność związaną z SKO. W etapie regionalnym walczą o wejście do ścisłego finału, w którym pierwsze, drugie i trzecie miejsce premiowane jest odpowiednio kwotą 20, 15 i 10 tysięcy złotych. Dodatkowe 10 tys. zł otrzymują zwycięzcy głosowania internetowego na platformie www.sko.edu.pl/konkurs/.
Oto zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu dla SKO:

I miejsce i nagroda pieniężna w wysokości 20 tys. zł:
Szkoła podstawowa w Michowicach im. Janusza Korczaka

II miejsce i nagroda pieniężna w wysokości 15 tys. zł:
Zespół Oświatowy w Żelkowie Kolonii

III miejsce i nagroda pieniężna w wysokości 10 tys. zł:
Szkoła podstawowa nr 2 w Rabce Zdroju

Laureatem Głosowania Internautów w Konkursie SKO (edycja 2013/2014) została Publiczna Szkoła Podstawowa w Żukowie.

Lista wszystkich nagrodzonych szkół jest dostępna na stronie www.pkobp.pl (w zakładce "Dzieci, uczniowie i studenci", "Szkolne Kasy Oszczędności", "Konkursy, "Konkurs dla SKO 2013/2014").

Duża popularność i liczne sukcesy SKO nie byłyby możliwe bez zaangażowania się w program nauczycieli-Opiekunów SKO. PKO Bank Polski wyróżnia najaktywniejszych pedagogów w ramach Konkursu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Lista nagrodzonych osób jest dostępna na stronie www.pkobp.pl (w zakładce "Dzieci, uczniowie i studenci", "Szkolne Kasy Oszczędności", "Konkursy, "Konkurs DEN 2013/2014").

Gratulujemy wszystkim laureatom!