2015-12-30

Zapłać nową aplikacją IKO i zyskaj 15 zł

Nagrodę otrzyma pierwsze 12 000 osób, które w czasie promocji wykonają 5 płatności BLIK nową aplikacją IKO w sklepie lub internecie o łącznej wartości min. 100,00 PLN.

Nie masz jeszcze nowej aplikacji IKO? Aktywuj ją i odbierz dodatkowo 10 zł

Pobierz i aktywuj nową wersję aplikacji IKO i wykonaj przy jej pomocy płatność BLIK w sklepie lub internecie, załóż lokatę lub zleć przelew. Nagrodę otrzyma pierwsze 10 000 osób, które spełnią warunek w czasie trwania promocji*.

Pobierz aplikację IKO

 

Więcej o aplikacji IKO 

Jak aktywować aplikację IKO

Regulamin promocji „Premia IKO”

 

Nagrodę 10 zł może otrzymać jedynie klient, który nie miał aktywnej aplikacji IKO na żadnym telefonie do swojego indywidualnego numeru klienta w terminie od 01.08.2014 r. do 20.12.2015 r. Promocja nie dotyczy klientów firmowych ani posiadaczy Portmonetek IKO.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać nagrodę konieczne jest posiadanie zgody na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów. Zgodę można aktywować w serwisie transakcyjnym iPKO (zobacz, jak to zrobić), telefonicznie lub w dowolnym oddziale PKO Banku Polskiego.

Ze względu na niewyczerpanie puli premii przewidzianej w promocji „Premia IKO”, okres jej obowiązywania ulega automatycznemu przedłużeniu do dnia 17 lutego 2016 r., na podstawie § 4 ust. 3 regulaminu promocji. Organizatorem promocji jest PKO Bank Polski z siedzibą w Warszawie.