2017-06-22

Jeśli korzystasz z aplikacji IKO na telefonie z system Windows Phone i pobierzesz najnowszą aktualizację aplikacji,  zyskasz możliwość zawnioskowania o nowe produkty 100% przez smartfona.

Dodatkowo zmniejszyliśmy czas potrzebny, aby przejść do danej operacji. Układ kafelków w sekcji „płatności” wygląda teraz podobnie, jak w aplikacji IKO na telefony z systemem iOS i Android. Niewielkiej modyfikacji poddana została również sekcja „mój bank”, gdzie wielkość elementów została ujednolicona z sekcją „płatności”.

Zawnioskuj przez aplikację IKO o nową lokatę, konto oszczędnościowe lub debet na koncie (Windows Phone)

Wniosek o debet na koncie w aplikacji IKO

Wniosek o debet na koncie  w aplikacji IKO jest dostępny po kliknięciu w moduł reklamowy lub po dłuższym przytrzymaniu palca na karcie szczegółów konta. Dalszy proces jest bardzo prosty:

  1. Zapoznaj się z wnioskiem i zaakceptuj oświadczenia.
  2. Zatwierdź wniosek.
  3. Podpisz potwierdzenie otworzenia debetu w aplikacji IKO, a debet zostanie udostępniony niezwłocznie po podpisaniu potwierdzenia.

Wniosek o konto oszczędnościowe w aplikacji IKO

Wniosek o konto oszczędnościowe w aplikacji IKO jest dostępny po kliknięciu w reklamę – konto będzie otwarte automatycznie po zatwierdzeniu wniosku:

  1. Wybierz typ konta, który chcesz otworzyć.
  2. Zaakceptuj oświadczenia we wniosku.
  3. Zatwierdź wniosek.

Nowe lokaty w aplikacji IKO

Odświeżona oferta lokat w aplikacji mobilnej IKO to szansa, aby zaplanować proces oszczędzania w szerszej perspektywie. Nowe lokaty można założyć w sekcji Mój Bank > Lokaty, do którego można przejść z menu górnego aplikacji.

Jednocześnie informujemy, że dla aplikacji IKO w wersjach niższych niż 3.107. dotychczasowa oferta lokat dostępna będzie wyłącznie do dnia 30.06.2017 r. Po tym dniu, w celu otwarcia lokaty, konieczna będzie aktualizacja wersji aplikacji IKO. Zmiana nie dotyczy klientów Inteligo.

Czasowa blokada kart w aplikacji IKO

Czasowa blokada kart umożliwia okresową blokadę możliwości płacenia kartą płatniczą wydaną przez PKO Bank Polski. Funkcja ta jest bardzo przydatna w sytuacji, gdy zostawiasz swoją kartę poza kontrolą i nie chcesz, aby użyły jej osoby trzecie bez Twojej wiedzy – na basenie, siłowni lub w pokoju hotelowym

Więcej o aplikacji IKO

Funkcje aplikacji IKO

Jak pobrać i aktywować aplikację IKO?

 

Powyższe funkcje są już dostępne w aplikacji IKO na telefony z systemami iOS i Android.