2017-09-28

Wystartowała nowa promocja dla klientów PKO Banku Polskiego, którzy nie zaczęli jeszcze aktywnie korzystać z aplikacji IKO.

Jeśli jeszcze nie znasz BLIKA, spróbuj już dziś wygodnej formy płacenia, wpłat i wypłat gotówki przy użyciu Twojego telefonu. Kod BLIK możesz wyświetlić w swojej aplikacji mobilnej IKO.

Aby odebrać nagrodę o wartości 20 zł, wystarczy wykonać 2 operacje przy użyciu kodu BLIK z aplikacji IKO o łącznej wartości min. 50 zł:

Pamiętaj, aby przed wykonaniem operacji w ramach Promocji aktywować zgodę na przesyłanie informacji marketingowych od Banku - jak włączyć zgodę na marketing elektroniczny w iPKO?

Promocja trwa od 29.09.2017 do 31.10.2017 r. Organizatorem promocji jest PKO Bank Polski. Pula nagród ograniczona. Nagrodę otrzyma pierwsze 7500 uczestników, którzy spełnią warunki Promocji w trakcie jej trwania. Promocja jest skierowana do posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego PKO Banku Polskiego, którzy nie wykonywali do dnia 29.09.2017 r. żadnej operacji potwierdzanej kodem mobilnym BLIK w ramach usług świadczonych przez PKO Bank Polski.

Regulamin promocji

Więcej o aplikacji IKO

Więcej o aktywacji aplikacji IKO

Promocja zakończona z uwagi na wyczerpanie puli Nagród 1.10.2017 r.