Doładuj telefon w Orange w aplikacji IKO i odbierz bilety do kina

Doładuj konto telefoniczne za minimum 100 złotych w sieci Orange przez aplikację IKO i odbierz dwa bilety do kina Cinema City. Promocja obowiązuje od 1 do 31 października 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Doładuj swoje konto przez aplikację IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Zdefiniuj doładowanie cykliczne i otrzymaj 20% Bonus od Orange

Zdefiniuj doładowanie cykliczne swojego telefonu na kwotę 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

„Rozmowy bez limitu do wszystkich” w Orange

Doładuj telefon w sieci Orange z konta w IPKO w bankomacie lub serwisie internetowym i włącz usługę "Rozmowy bez limitu do wszystkich” w Orange na kartę na 7 lub 31 dni.

 

Otrzymaj gratis 5 doładowanie od Plusa w iPKO!

Doładuj konto telefoniczne 4 razy dowolną kwotą w sieci Plus z iPKO i odbierz Bonus - 100% kwoty najniższego doładowania z czterech ostatnich. Promocja dotyczy wybranych taryf Plus wskazanych w Regulaminie.

Promocyjne stawki za rozmowy i SMS’y do wszystkich sieci od Plusa

Rozmawiaj i SMS-uj taniej – wystarczy aktywować promocję i doładować telefon w iPKO.

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł w T-Mobile na kartę

Aktywuj ofertę promocyjną wysyłając SMS-a o treści START pod numer 469. Warunkiem aktywacji oferty jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stan konta w wysokości min. 25 zł umożliwiającej pobranie Opłaty Cyklicznej. Jeśli nie masz odpowiednich środków na koncie, doładuj je poprzez serwis internetowy iPKO.

Bez limitu za 1 zł dziennie

Nowa oferta dla Klientów T-Mobile na kartę w taryfie Frii.

Konkurs „Jesienna mobilizacja”

Doładuj w czasie trwania konkursu telefon w sieci T-Mobile (wszystkie taryfy) lub Heyah (wszystkie taryfy) oraz T-Mobile Mix (wszystkie taryfy) lub Heyah Mix (wszystkie taryfy) kwotą minimum 20 PLN, zgłoś hasło konkursowe i wygraj jedną z 542 atrakcyjnych nagród!

 

Promocja „Kawa za doładowanie” w Plusie

Doładuj w iPKO lub IKO konto telefoniczne kwotą co najmniej 30 zł aby móc otrzymać prezent w postaci dowolnej kawy dostępnej w wybranych kawiarniach sieci So!Coffee.