Bonus 1410 GB od Orange w PKO Banku Polskim

Doładuj w iPKO konto telefoniczne kwotą o nominale 200 zł w taryfie Orange Free w ofertach Orange na kartę, Zetafon, Minutofon i zyskaj bonus: 1 410 gigabajtów ważny przez 155 dni. Bonusy przewidziano również dla mniejszych kwot doładowań.

Doładuj swoje konto przez aplikację IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Zdefiniuj doładowanie cykliczne i otrzymaj 20% Bonus od Orange

Zdefiniuj doładowanie cykliczne swojego telefonu na kwotę 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

„Rozmowy bez limitu do wszystkich” w Orange

Doładuj telefon w sieci Orange z konta w iPKO i aktywuj usługę "Rozmowy bez limitu do wszystkich" w Orange.

Otrzymaj gratis 5 doładowanie od Plusa w iPKO!

Doładuj konto telefoniczne 4 razy dowolną kwotą w sieci Plus z iPKO i odbierz Bonus - 100% kwoty najniższego doładowania z czterech ostatnich. Promocja dotyczy wybranych taryf Plus wskazanych w Regulaminie.

Promocyjne stawki za rozmowy i SMS’y do wszystkich sieci od Plusa

Rozmawiaj i SMS-uj taniej – wystarczy aktywować promocję i doładować telefon w iPKO.

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł w T-Mobile na kartę

Aktywuj ofertę promocyjną wysyłając SMS-a o treści START pod numer 469. Warunkiem aktywacji oferty jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stan konta w wysokości min. 25 zł umożliwiającej pobranie Opłaty Cyklicznej. Jeśli nie masz odpowiednich środków na koncie, doładuj je poprzez serwis internetowy iPKO.

Bez limitu za 1 zł dziennie

Nowa oferta dla Klientów T-Mobile na kartę w taryfie Frii.

Bilet do Cinema City od Polkomtel w PKO Banku Polskim

Zarejestruj się w promocji wysyłając SMS o treści BILET na nr 80150, następnie doładuj w iPKO konto telefoniczne kwotą od 40 zł w taryfie Na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix oraz Mix, w ofertach Polkomtel i zyskaj bonus: kod promocyjny wymienny na bilet w dowolnym kinie Cinema City. Promocja obowiązuje od 4 lipca 2017 r. do 31 lipca 2017 r. lub do wyczerpania zapasu kodów.