Doładuj swoje konto poprzez IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Więcej

Zdefiniuj doładowanie cykliczne i otrzymaj 20% Bonus od Orange

Zdefiniuj doładowanie cykliczne swojego telefonu na kwotę 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Więcej

„Rozmowy bez limitu do wszystkich” w Orange

Doładuj telefon w sieci Orange z konta w iPKO i aktywuj usługę "Rozmowy bez limitu do wszystkich" w Orange.

Więcej

Otrzymaj gratis 5 doładowanie od Plusa w iPKO!

Doładuj konto telefoniczne 4 razy dowolną kwotą w sieci Plus z iPKO i odbierz Bonus - 100% kwoty najniższego doładowania z czterech ostatnich. Promocja dotyczy wybranych taryf Plus wskazanych w Regulaminie.

Więcej

Promocyjne stawki za rozmowy i SMS’y do wszystkich sieci od Plusa

Rozmawiaj i SMS-uj taniej – wystarczy aktywować promocję i doładować telefon w iPKO.

Więcej

Superloteria w T-Mobile

Cenne nagrody do wygrania dla osób biorących udział w „Super Loterii” organizowanej przez DIGITAL ALEA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: BMW serii 3, telewizor Samsung, smartfon Samsung Galaxy S6 lub HTC Desire, tablet Lenowo YOGA, zegarki Samsung Gear S3 i wiele innych.

Więcej

Podwójne doładowanie od T-mobile w PKO Banku Polskim

Doładuj konto telefoniczne T-mobile w iPKO i odbierz bonus w postaci „Super złotówek” stanowiących równowartość dokonanego doładowania. Promocja obowiązuje od 3 września 2016 r. od godziny 00:01 i trwa do wycofania jednak nie dłużej niż do 1 lutego 2017 r. do godziny 23:59.

Więcej

"Prezent za doładowanie” w iPKO od Polkomtel

Zarejestruj się w promocji i doładuj konto telefoniczne w Simplus, Sami Swoi lub 36i6 na kwotę przynajmniej 30 zł a otrzymasz w prezencie płytę DVD z filmem. Promocja obowiązuje od 19 grudnia 2016 r. do 31 stycznia 2017 r. lub do wyczerpania zapasu kodów promocyjnych.

Więcej

Konkurs „Pociąg do nagród”

Zarejestruj kartę SIM, doładuj telefon w banku za min. 10 zł, zgłoś hasło konkursowe i zgarnij jedną z 506 nagród!

Więcej

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł w T-Mobile na kartę

Aktywuj ofertę promocyjną wysyłając SMS-a o treści START pod numer 469. Warunkiem aktywacji oferty jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stan konta w wysokości min. 25 zł umożliwiającej pobranie Opłaty Cyklicznej. Jeśli nie masz odpowiednich środków na koncie, doładuj je poprzez serwis internetowy iPKO.

Więcej

Bez limitu za 1 zł dziennie

Nowa oferta dla Klientów T-Mobile na kartę w taryfie Frii.

Więcej