Doładuj swoje konto poprzez IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Więcej

Zdefiniuj doładowanie cykliczne i otrzymaj 20% Bonus od Orange

Zdefiniuj doładowanie cykliczne swojego telefonu na kwotę 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Więcej

„Rozmowy bez limitu do wszystkich” w Orange

Doładuj telefon w sieci Orange z konta w iPKO i aktywuj usługę "Rozmowy bez limitu do wszystkich" w Orange.

Więcej

100% wartości doładowania więcej za pierwsze doładowanie od Plusa w iPKO

Doładuj pierwszy raz swoje konto w sieci Plus z serwisu internetowego iPKO lub aplikacji IKO i odbierz od Plusa bonus w postaci 100% wartości dokonanego doładowania. Promocja dotyczy wybranych taryf Plusa i trwa od 18 kwietnia 2016 r. do 30 grudnia 2016r. Organizatorem promocji „Pierwsze doładowanie 100% gratis” jest Polkomtel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Więcej

Otrzymaj gratis 5 doładowanie od Plusa w iPKO!

Doładuj konto telefoniczne 4 razy dowolną kwotą w sieci Plus z iPKO i odbierz Bonus - 100% kwoty najniższego doładowania z czterech ostatnich. Promocja dotyczy wybranych taryf Plus wskazanych w Regulaminie.

Więcej

Promocyjne stawki za rozmowy i SMS’y do wszystkich sieci od Plusa

Rozmawiaj i SMS-uj taniej – wystarczy aktywować promocję i doładować telefon w iPKO.

Więcej

Promocja Darmowy numer
w Simplusie

Rozmawiaj i SMS-uj za darmo z wybraną osobą w sieci Plus.

Więcej

Superloteria w T-Mobile

Cenne nagrody do wygrania dla osób biorących udział w „Super Loterii” organizowanej przez DIGITAL ALEA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: BMW serii 3, telewizor Samsung, smartfon Samsung Galaxy S6 lub HTC Desire, tablet Lenowo YOGA, zegarki Samsung Gear S3 i wiele innych.

Więcej