Uwaga na nowe zagrożenia w sieci!

W internecie pojawiają się kolejne wersje złośliwego oprogramowania, które - zainstalowane na komputerze użytkownika logującego się do serwisu internetowego PKO Banku Polskiego - może zostać wykorzystane przez przestępców do realizacji nieuprawnionych transakcji z rachunków klientów banku.

Więcej

Ustawienia przeglądarki

Zaleca się stosowanie najnowszych wersji przeglądarek: Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Internet Explorer oraz przeprowadzanie ich okresowych aktualizacji.

Więcej

Hasła i certyfikaty

Hasło i numer klienta pozwalają zidentyfikować Cię jako klienta PKO Banku Polskiego. Wszystkie operacje po zalogowaniu się w serwisie internetowym są automatycznie zabezpieczone protokołem TLS (Transport Layer Security).

Więcej

Bezpieczne logowanie

Zapoznaj się z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej.

Więcej

Inne
zabezpieczenia

Bezpieczeństwo Twoich transakcji dokonywanych na koncie jest dla nas najwyższym priorytetem. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych procedur oraz systemów bezpieczeństwa.

Więcej

Jak unikać zagrożenia

Kilka ważnych rad jak unikac zagrożenia w sieci.

Więcej

Praktyczne wskazówki (zabezpieczenia poczty, antywirusy itp.)

Korzystanie z Internetu może wiązać się z niebezpieczeństwem zainstalowania w naszym komputerze: wirusów, koni trojańskich czy programów szpiegowskich typu spyware. Przypominamy, jak uniknąć tego typu zagrożeń.

Więcej

FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat bezpieczeństwa.

Więcej
Narzędzia autoryzacji