Serwis internetowy to jeden z najwygodniejszych sposóbw samodzielnej obsługi rachunku. Możesz go używać o dowolnej porze wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu.

Od 14 stycznia 2016 roku pod adresem https://www.ipko.pl/ został udostępniony nowy serwis iPKO.
Klienci, którzy do 13 stycznia br. korzystali z poprzedniej wersji serwisu iPKO mają nadal do niego dostęp i równolegle nogą korzystać z obu wersji serwisu.

Nowe iPKO dostępne jest pod adresem https://www.ipko.pl/

Dotychczasowy serwis internetowy iPKO dostępny jest po zalogowaniu się do nowego iPKO i kliknięciu w link „Przejdź do iPKO przed zmianą” widoczny w lewym górnym rogu serwisu. Przełączenie pomiędzy serwisami odbywa się w ramach tej samej sesji logowania.

Pamiętaj! Więcej informacji na temat ustawień komputera i bezpiecznego korzystania z serwisu internetowego znajdziesz w zakładce „Bezpieczeństwo”.

Zalogowanie do serwisu wymaga podania numeru Klienta lub przyjaznego loginu oraz hasła internetowego. W przypadku korzystania z tokena (jeśli zostało określone, że narzędzie ma generować hasła wzmacniające logowanie) dodatkowo należy podać hasło z tokena. Po poprawnej identyfikacji przejdziesz na stronę główną. Proste i intuicyjne menu podpowie Ci, jakie kroki wykonać, aby samodzielnie zlecać operacje na rachunkach lub odszukać potrzebne informacje. Na ekranach wymagających wpisania danych do formularzy znajdziesz teksty pomocy, które pomogą wyjaśnić pojawiające się wątpliwości.

Główne menu serwisu internetowego:
Drukuj