Więcej o profilu PUE ZUS

Klienci, którzy mogą korzystać z PUE ZUS w swoim koncie i wyrazili zgodę na marketing tradycyjny i elektroniczny Banku oraz marketing podmiotów współpracujących z Bankiem, zostaną o tym poinformowani w sekcji „Oferty i wnioski” w iPKO.

PUE ZUS - pytania i odpowiedzi

Sprawdź swojego pracodawcę – czy spełnia wobec Ciebie swoje obowiązki
Twoja emerytura – wszystko, co potrzebujesz wiedzieć
Załatwiaj sprawy w ZUS online
Jesteś przedsiębiorcą - wygodna obsługa Twoich spraw
Wysyłanie i odbieranie z ZUS większości wniosków, pism i wszelkich innych dokumentów potrzebny jest podpis elektroniczny, czyli certyfikat kwalifikowany lub profil zaufany ePUAP

Uzyskanie profilu zaufanego ePUAP jest bezpłatne. Dowiedz się więcej o profilu zaufanym ePUAP (Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej)

- Więcej informacji na temat możliwości korzystania z PUE znajduje się na stronie www.zus.pl.
- Utworzenie profilu PUE ZUS w nowym iPKO oraz poprzez serwis internetowy ZUS za pośrednictwem iPKO – informacje pomocnicze
- PUE ZUS w iPKO: najczęściej zadawane pytania
- Reklamacje w zakresie działania systemu PUE ZUS są rozpatrywane przez ZUS. Więcej
- Ustalenia dotyczące sposobu obsługi zgłaszanych przez klientów pytań i reklamacji, związanych z dostępem do PUE ZUS za pośrednictwem bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego

3 kroki do założenia profilu na PUE ZUS przez nowy serwis internetowy iPKO

 

 

Wybierz zakładkę „e-Urząd”, dostępną w górnym menu ekranu w iPKO.

 

 

 

Po kliknięciu „Przejdź do Portalu PUE ZUS”

 

 

 

Podaj kod z narzędzia autoryzacji i załóż profil PUE ZUS.

 

3 kroki do założenia profilu PUE ZUS

Krok 1: W oknie formularza rejestracji uzupełnij podstawowe dane tj. adres e-mail oraz opcjonalnie numer telefonu komórkowego.
Krok 2: Zapoznaj się z Regulaminem nowego profilu i zaznacz wymagane oświadczenie oraz zgodę na przetwarzanie, gromadzenie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie i usuwanie danych adresowych (w tym adresu e-mail) przez ZUS.
Krok 3: Po kliknięciu Kliknij ,,Dalej’ przejdziesz na stronę swojego profilu na PUE ZUS. Wiadomość zawierająca nadany login zostanie wysłana na adres e-mail podany w formularzu rejestracji.

Drukuj